limonka donica kolorowa prostokątna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Limonkowa prostokątna donica zewnętrzna Long

Umieszczanie donic na zewnątrz jest bardzo popularne. Czy to z boku drzwi wejściowych, na tarasie czy w klombach, są mile widzianymi akcesoriami ogrodowymi. Aby sadzenie nie musiało być odnawiane co roku, rośliny odporne na zimę można sadzić w donicach mrozoodpornych i odpornych na trudne warunki pogodowe. Donica prostokątna Long wykonana z polietylenu jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz. Bogata gama kolorystyczna w 11 odcieniach palety Ral pozwala wybrać tą najbardziej odpowiednią do naszego ogrodu i na taras. Donica Long jest odpowiednia dla wielu gatunków roślin, które prawidłowo rozwijają się w donicy w kształcie prostokąta postawionej na zwykłej wysokości płaszczyzny tarasu.

  • check Polietylen
  • Limonka
  • check Brak
519,00 zł (brutto) 421,95 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Trawa ozdobna nie tylko pięknie prezentuje się w ogrodzie, ale również coraz częściej zdobi balkon i taras prezentowana w donice prostokątnej. Niezależnie od tego, czy donica występuje jako pojedynczy egzemplarz będąc eleganckim wypełniaczem szczelin, czy w duecie to zawsze tworzy letnią osłoną prywatności. Wszechstronne trawy są łatwe w pielęgnacji i przy odrobinie ochrony dobrze przetrwają zimę w donicy prostokątnej zewnętrznej. Ponieważ zdecydowana większość traw ozdobnych uwielbia słońce, a także rozwija się w półcieniu, masz tu największy wybór doniczek prostokątnych w wielu kolorach. Trawy ozdobne są na ogół dość łatwe w pielęgnacji. Najważniejsze warunki bezproblemowego życia roślin są ustalane już w momencie zakupu. Trawa musi pasować do miejsca, wtedy prawie nie trzeba jej pielęgnować. W donicy prostokątnej przeznaczonej do stosowania na zewnątrz będzie miała optymalne warunki do wzrostu.

PROSTOKĄTNA DONICA ZEWNĘTRZNA Z POLIETYLENU - LONG

prostokątna donica ogrodowa na taras

Parawan chroni przed wzrokiem ciekawskich, ale potrafi o wiele więcej: rośliny pnące umieszczone w donicach prostokątnych tworzą atmosferę, poprawiają klimat i wyglądają znacznie bardziej naturalnie niż ogrodzenie prywatności wykonane z solidnego materiału. Projektowanie w donicach prostokątnych żywych ekranów prywatności pomaga w wyborze odpowiednich roślin pnących i drabinek wspinaczkowych. Należy wziąć pod uwagę wzrost i wagę rośliny, a także jej tendencję do rozrastania się na szerokość (z dala od podpór). Jeśli nie zaplanujesz tutaj wystarczającej ilości miejsca i nie dobierzesz odpowiedniej donicy prostokątnej, to będziesz musiał później przycinać bardziej energiczne rośliny, aby utrzymać je w ryzach lub w formie.

195
40 cm
40 cm
90 cm
10 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
90 cm
Waga
10 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także