czarna donica balkonowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Czarna prostokątna donica zewnętrzna Long

Czarna prostokątna donica polietylenowa w efektownym wykończeniu może być używana w różnych aranżacjach. Donica wykonana jest z wysokiej jakości polietylenu i przeszła surową kontrolę przemysłową i jakościową. Powierzchnia jest gładka i piękna, odpowiednia do prezentacji kwiatów i krzewów. Posłuży jako stojak na naczynia lub doniczka na kwiaty i małe rośliny. Odpowiednia do umieszczania na zewnątrz w środowisku takim jak balkony, tarasy lub werandy. Została wykonana z polietylenu w czarnym kolorze. Posiada małe otwory w dnie ułatwiające opróżnianie nadmiaru wody. Jest łatwa do czyszczenia. Powierzchnia obsadzenia 40 x 90 cm umożliwia zamieszczenie sukulentów i storczyków. Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem. Wiemy, że funkcja i piękno wystroju domu są bardzo ważne.

  • check Polietylen
  • Czarny
  • check Brak
515,00 zł (brutto) 418,70 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Sformuj kolorową kompozycję balkonową z różnych gatunków roślin kwitnących i tych o ozdobnych liściach. Wybierz rośliny o równorzędnych wymaganiach, by dobrze razem rosły i aby ich pielęgnacja nie była uciążliwa. Posadź pierwszą roślinę przy krawędzi donicy, tak by zostało odpowiednio dużo miejsca na pozostałe. Umieść donicę z boku drzwi wejściowych na tarasie albo na balkonie. Będzie tam mile widzianym akcesorium ogrodowym. Rośliny odporne na warunki zimowe można sadzić w donicach mrozoodpornych i odpornych na trudne warunki pogodowe. Bogata gama kolorów w 11 odcieniach pozwala wybrać tą najbardziej odpowiednią do naszego ogrodu i na taras. Donica Long jest odpowiednia dla wielu gatunków roślin, które prawidłowo rozwijają się w donicy wykonanej z polietylenu. Prostokątny kształt donicy idealnie pasuje do postawienia w narożniku pokoju, także i biura.

CZARNA PROSTOKĄTNA DONICA ZEWNĘTRZNA - LONG

prostokątna donica ogrodowa na taras


W donicach prostokątnych znakomicie można zaprezentować trawę ozdobną, która nie tylko pięknie prezentuje się w ogrodzie, ale również coraz częściej zdobi balkon i taras. Niezależnie od tego, czy donica występuje jako pojedynczy egzemplarz, czy też w duecie będzie eleganckim wypełnieniem szczelin i stworzy letnią osłonę prywatności. Wszechstronne trawy są łatwe w pielęgnacji i przy odrobinie ochrony przetrwają zimę. Przedstawiamy największy wybór doniczek prostokątnych w wielu kolorach. Spełniają one najważniejsze warunki bezproblemowego uprawiania roślin. Pasują do miejsc, które nie wymagają prawie żadnej pielęgnować. Są przeznaczone do stosowania na zewnątrz i stwarzają optymalne warunki do wzrostu roślin.

Z polietylenem Twoja roślina jest w dobrym stanie! Dzięki swoim supermocom ochronnym chroni Twoją roślinę przed chłodem zimy i utrzymuje ją w chłodzie latem, jest również idealna do ożywienia Twoich tarasów i balkonów dzięki wielu kolorom. Nasze donice z polietylenu są odporne na każdą złą pogodę (deszcz, grad, mróz...) i wiatr. W przeciwieństwie do innych materiałów, nasz polietylen jest lżejszy, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Nie wybuchnie podczas szoku termicznego i nie rozpadnie się w zimie. Wszystkie nasze donice ogrodowe posiadają otwór drenażowy do przepływu wody, opcjonalnie są zaopatrzone w podwójne dno ułatwiające obsadzanie donic roślinnością.

195
40 cm
40 cm
90 cm
10 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
90 cm
Waga
10 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także