donica imitująca corten owo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Okrągła donica imitująca corten z odprowadzeniem wody Ovo

Szukasz wyjątkowego sposobu na udekorowanie przestrzeni mieszkalnej wewnątrz i na zewnątrz? Nasz sklep oferuje imponujący wybór donic i doniczek z otworem odpływowym i bez, oraz z wbudowanym podwójnym dnem. Dodaj dekoracyjny urok do każdego pomieszczenia korzystając z kolekcji żywych doniczek imitujących stal corten. Donica Owo to piękny sposób na zaprezentowanie roślin w domu lub na tarasie i dodanie dynamizmu do każdej przestrzeni.

 • check Polietylen
 • Effect corten
 • check Wbudowane
 • check Brak
315,00 zł (brutto) 256,10 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wielu z nas lubi sadzenie i hodowlę kwiatów, zieleni i warzyw. Nie tylko mogą zapewnić kolor i teksturę wewnątrz i na zewnątrz, ale także dają nam poczucie spełnienia, gdy uda nam się wyhodować zdrowe rośliny. Każda roślina zasługuje na dobry dom, więc Zone Pots jest tutaj, aby pomóc Ci wyhodować roślinę w pojemniku najlepiej dostosowanym do Twoich potrzeb. Dekoracyjne projekty podnoszą poziom każdego prostego obszaru lub aranżacji, rozjaśniają stół, tworząc natychmiastowy szykowny wygląd. Zawieś je na suficie, postaw na rabacie lub zostaw jako kwiatową dekorację na długim trawniku — nie możesz się pomylić! Połącz wazony lub doniczki z żywymi kwiatami i pozwól gościom zaniemówić.

Chociaż rośliny mogą rosnąć w doniczkach, pomocne może być myślenie o donicach i doniczkach jako pojemnikach głównie do eksponowania roślin, a nie do ich uprawy. Nasza donica Owo jest okrągła i wykonana z polietylenu i ma otwór drenażowy. Duża donica z imitacją cortenu przygotowana jest na rośliny doniczkowe, drzewa w pomieszczeniach, sukulenty i zieleń na zewnątrz, może być wspaniałym dodatkiem do Twojego wystroju. Wiele sadzarek przystosowana jest do użytku wewnątrz. Nasza donica okrągła może być stosowana na zewnątrz i jest wystarczająco wszechstronna zarówno dla małych roślin, jak i dużych drzew. Możesz użyć plastikowych toreb na zakupy, zgniecionych puszek, kamieni lub wiórów drzewnych jako wypełniacza, aby uniknąć konieczności wypełniania wysokich donic ziemią doniczkową. Możesz też zamówić donicę Owo z podwójnym dnem, którą wypełnisz niewielką ilością ziemi ogrodniczej, obniżysz ciężar kompletnego zestawu i zwiększysz właściwości mobilne.

OKRĄGŁA DUŻA DONICA GEOMETRYCZNA W ARANŻACJI TARASU

arnżacja tarasu donicą okrągłą wysoką

Jeśli potrzebujesz czegoś gotowego do ozdoby otoczenia ganku lub patio, stojący kosz w kształcie donicy Owo z wbudowanym odwodnieniem może spełnić Twoje potrzeby. Wykładziny z mchu i włókna kokosowego pomogą nadać polietylenowym koszom bardziej naturalny wygląd. Stojące donice to świetny sposób na wyeksponowanie liści wewnątrz i na zewnątrz. Ten typ sadzarki może być dość ciężki, więc upewnij się, że masz zainstalowany odpowiedni sprzęt, aby przemieścić ją w odpowiednie miejsce.

Bez względu na to, co chcesz sadzić, nasz sklep ma doniczki, których potrzebujesz, aby rośliny były zdrowe i zielone. Istnieją nawet donice samonawadniające dla ogrodników, którym brakuje czasu lub boją się, że zapomną o podlewaniu. Możesz kupić stojaki na rośliny, aby wyeksponować swoje pojemniki, a także skrzynki okienne, skrzynki do sadzenia na tarasie i donice na szynach, aby dodać koloru do przestrzeni na zewnątrz. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po doniczkach, skrzynkach okiennych i pojemnikach na rośliny, aby uzyskać więcej informacji na temat wyboru idealnej doniczki lub sadzarki do kwiatów i warzyw.


Karta charakterystyki donicy - Ovo 50

 • Wymiary: 50 x 50 h
 • Kolor: Biały, czarny, antracyt, szary, zielony, limonka, czerwony, pomarańczowy, żółty, niebieski
 • Struktura: Naturalna
 • Pojemność: 80 l (podwójne dno)
 • Materiał: Polietylen PE
 • Zastosowanie: Wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 8 kg

Istnieje możliwość wbudowania podwójnego dna za dopłatą - określić w uwagach przy zamówieniu

410
Nowy produkt
60 cm
50 cm
60 cm
8 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Średnica górą
50 cm
Średnica dołem
30 cm
Pojemność
80 l (podwójne dno)
Waga
8 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także