czerwona donica okrągła duża
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Obszerna okrągła donica ogrodowa Saturn 113

Klasyczna duża donica wykonana z polietylenu PE o wysokości 94 centymetry i średnicy 113 centymetrów. Występuje w wielu kolorach, oprócz podstawowych jakimi są czerń, biel i grafit donica Saturn występuje w kolorze limonki, soczystej czerwieni, ale również w kolorze brązu, żółci i szarości. Stawiamy na klasyczny kształt przypominający stożek ścięty zwiększający średnicę ku górze. Okrągła forma donicy z rantem ozdobnym tworzy atmosferę, która jest po prostu niesamowita. Elegancki zaokrąglony górny rant podnosi walory estetyczne i użytkowe. Wykonana z odpornego polietylenu z powodzeniem może być stosowana do aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Występuje w trzech wielkościach, pomieści sporych rozmiarów krzewy, a nawet niewielkie drzewka. Odpowiednia na skwer miejski i przyuliczną promenadę.

  • check Polietylen
  • Biały
  • Czerwony
  • Limonka
  • Antracyt
  • Niebieski
  • Czarny
  • Żółty
  • Brązowy
  • check Brak
1 354,00 zł (brutto) 1 100,81 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica Saturn ma szersze zastosowanie. Duża pojemność donicy pozwala zaprezentować sporych rozmiarów rośliny w przestrzeni miejskiej na skwerach, promenadach i deptakach. Wykonana z plastiku PE jest odporna na zmienne i ciężkie warunki pogodowe, nie straszne są wilgoć, śnieg, mróz ani promieniowanie UV.

ARANŻACJA PRZESTRZENI MIEJSKIEJ - SKWER Z DONICAMI SATURN

obszerna okrągła donica plastikowa na skwer miejski

Donica duża okrągła zapewnia niezbędną przestrzeń dla bryły korzeniowej i gwarantuje kontrolowany wzrost. W dużych donicach przestrzeń nie jest ograniczona, a stabilny materiał z którego została wykonana, pozwala by krzewy i drzewa mogły wspaniale rosnąć i kwitnąć. Takie rozwiązanie oszczędza cenną energię i czas potrzebny podczas pielęgnacji roślin.

Często spotykamy przed wejściami do firm i sklepów gigantyczne doniczki na drzewa lub duże plastikowe donice na krzewy. Widać tu zmieniający się trend. Coraz więcej architektów aranżacji przestrzeni ogrodowej, osoby instytucjonalne i profesjonaliści z tej branży używają plastikowych donic dużych do aranżacji krajobrazu obiektów prywatnych i przestrzeni i komercyjnych.

Powód jest oczywisty: duże rośliny, kwiaty czy drzewa emanują niepowtarzalnym urokiem. Strefy wejściowe i zewnętrzne domów stają się bardziej reprezentacyjne, ogrody stają się bardziej efektowne, a ścieżki piękniejsze.

310
113 cm
94 cm
113 cm
25 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
94 cm
Średnica górą
113 cm
Średnica dołem
63 cm
Pojemność
482 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także