largo donica szara
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Nowy

Brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara

Kwiaty dwuliścienne należą do jednego z najpiękniejszych gatunków w ogrodzie. Ich piękno można podkreślić w donicach. Jednym z najpopularniejszych produktów na rynku jest brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara. Dowiedz się, co sprawia, że ta donica jest tak ważna i dlaczego powinna znaleźć się w Twoim ogrodzie. Brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara to donica o wyjątkowym kształcie i eleganckim wyglądzie. Jej projekt sprawia, że pasuje idealnie do różnych stylów ogrodów, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Donica ta wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale również trwałość kolorów.

  • check Polietylen
  • Szary
  • check Wbudowane
  • check Brak
298,00 zł (brutto) 242,28 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Dlaczego warto wybrać brzuchatą donicę do kwiatów dwuliściennych Lago szarą?

Brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość, elegancję oraz jakość. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety tej donicy:

donica lago w salonie

1. Wytrzymałość

Brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara wykonana jest z tworzywa sztucznego, które jest bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że możesz używać tej donicy przez wiele lat.

2. Trwałość kolorów

Kolor szary, którym pokryta jest brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara, nie traci swojego widocznego odcienia nawet po wielu latach użytkowania.

3. Elegancki design

Brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara wyróżnia się oryginalnym kształtem, który nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Dzięki temu donica ta pięknie ozdobi Twój ogród i przyciągnie uwagę wszystkich przechodniów.

4. Funkcjonalność

Brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara zapewnia optymalne wykorzystanie w ogrodzie i w przestrzeni domowej.

Brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara: Wyjątkowe rozwiązanie do sadzenia

Brzuchata donica do kwiatów dwuliściennych Lago szara nie jest przeciętną plantatorką. Charakterystyczny kształt i szare wykończenie odróżniają ją od tradycyjnych doniczek, nadając roślinom w pomieszczeniach stylowy i nowoczesny wygląd. Słowo „brzuchata” w języku polskim oznacza „wybrzuszony”, co doskonale oddaje wyjątkowy, okrągły kształt tej donicy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów donica Lago szara jest nie tylko estetyczna, ale także trwała i długowieczna.

433
30 cm
50 cm
30 cm
5 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Średnica górą
30 cm
Średnica dołem
47 cm
Pojemność
15 l (podwójne dno)
Waga
4,5 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także