Donica salonowa wysoka na taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Grafitowa donica z laminatu - Falko 80

Wysoką donicę Falko o podstawie kwadratu wykonano z wysokiej jakości laminatu. Z uwagi na wielkość i kształt, donica z laminatu, stanowi idealny element dekoracyjny wnętrz nowoczesnych, ale także klasycznych. Wzorcowy kształt kwadratu zmieniający się w przekroju od podstawy do wierzchołka na całej wysokości, podkreśla interesujący wygląd donicy i czyni ją ciekawym elementem wyposażenia biurowców, powierzchni handlowych, usługowych. Kompozycje roślinne w donicy wysokiej kwadratowej podkreślą również piękno ogrodu, tarasu i balkonu. Stosunkowo wąski w przekroju kształt o boku 35 x 35 cm. umożliwia wykorzystanie tej donicy nawet na niewielkich przestrzeniach. Laminat, z którego została wykonana donica kwadratowa jest lekki i umożliwia łatwą zmianę lokalizacji kompletnej kompozycji kwiatowej.

 • check Laminat
 • Grafitowy (Ral:7024)
 • check Wysoki połysk
 • check Tak
 • check Nie
895,00 zł (brutto) 727,64 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Prosta kwadratowa forma donicy wysokiej, jest zawsze modna i praktyczna

Proponujemy donicę wysoką o podstawie kwadratu, która nie tylko jest funkcjonalna, ale także niecodzienna i przykuwająca uwagę. Te cechy powinny Państwu ułatwić wybór właśnie wysokiej donicę z laminatu. O wykorzystaniu donicy o tym kształcie przekona osoby decyzyjne materiał, z którego donica kwadratowa została wykonana, materiał, który jest wytrzymały na uderzenia, lekki, utrzymuje stały kolor i znakomicie upiększa każdą aranżację. Dbałość producenta o najmniejsze szczegóły wpłynęła na elegancki, aczkolwiek surowy wygląd donicy, który jest zawsze na czasie, a przy tym niezwykle gustowny. Uniwersalny wygląd donicy umożliwia jej dopasowanie do innych, często nowatorskich pomysłów dekoracyjnych.

Donica wysoka jest zawsze praktyczna

Kwadratowa wysoka donica z laminatu jest wygodna i bardzo praktyczna. Wykonana z włókna szklanego jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, nie wymaga stosowania dodatkowych zabiegów pielęgnujących, wystarczy szmatka i trochę wody. Jej atutem jest to, że nie odbarwia się z upływem czasu. Donica Falko dostępna jest tradycyjnym białym-alpejskim kolorze, modnej grafitowej szarości oraz w głębokiej czerni. Dla naszych klientów oferujemy na zamówienie również inne kolory donic wysokich. Wówczas donica zostanie wykonana na specjalne zamówienie. Pragnąc sprostać Państwa oczekiwaniom, produkujemy donice z laminatu w strukturze matowej i wysokim połysku.


Parametry donicy wysokiej kwadratowej - Falko 80

 • Wysokość: 80 cm
 • Szerokość: 35 cm
 • Długość: 35 cm
 • Materiał: Kompozyt poliestrowo-szklany
 • Zastosowanie: Na zewnątrz i wewnątrz
 • Kolor: Szaro-grafitowy, biały-alpejski, czarny-głęboki
 • Struktura powierzchni: Wysoki połysk / mat
 • Waga 7 kg

Istnieje możliwość dokupienia wkładki uprawnej. Znajdziesz ją w kategorii: "Wkładki uprawne"

260
35 cm
80 cm
35 cm
7 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość górą
35 cm
Głębokość górą
35 cm
Pojemność
20 l (wkładka uprawna)
Waga
7 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także