Donica z laminatu ozdobna wysoka kwadratowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Grafitowa donica z laminatu Cubi 80.38.38

Wysoka kwadratowa donica na kwiaty przyciąga wzrok nie tylko w Twoim ogrodzie, ale także na Twoim balkonie, w Twoim domu i oczywiście w salonie. Doniczka wykonana jest z tworzywa zwanego laminatem poliestrowo szklanym, jest odporna na warunki atmosferyczne i pękanie zaprezentuje się w salonie na tarasie, ale również w przestrzeni komercyjnej i handlowej. Dzięki eleganckiemu, a jednocześnie prostemu wzornictwu, doniczka świetnie prezentuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Donica wysoka ma zamkniętą podstawę, jeśli chcesz, możesz wywiercić otwory drenażowe w wyznaczonych miejscach. Rozmiar 80 x 38 x 38 cm, kolor: grafitowy, materiał: laminat poliestrowo szklany, struktura: do wyboru w połysku lub macie.

 • check Laminat
 • Grafitowy (Ral:7024)
 • check Wysoki połysk
 • check Tak
 • check Nie
870,00 zł (brutto) 707,32 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice z włókna szklanego - odporne na warunki atmosferyczne i wytrzymałe

Materiał włókno szklane jest stosowany w sektorze żeglarskim, a także w produkcji basenów. Dzięki wytrzymałym właściwościom włókno szklanego jest absolutnie wszechstronne i może być używane wewnątrz i na zewnątrz. Włókno szklane jest odporne na warunki atmosferyczne, a dzięki matowej powierzchni może być używane na zewnątrz przez cały rok. Mieszanka mat z włókna szklanego tworzy stabilny i wytrzymały korpus, który pokazuje swoje mocne strony również zimą. Donice z włókna szklanego są odporne na zimę i mróz.

Istnieje silny trend na doniczki z włókna szklanego o wyglądzie betonu. Są podobne do betonu, ale są znacznie lżejsze ze względu na to, że są wykonane z włókna szklanego. Wspomniane już właściwości okazują się bardzo pozytywne dla wariantu donicy wysokiej wykonanej z laminatu.

W zależności od preferencji, mogą Państwo nabyć donicę z laminatu w uniwersalnym białym-alpejskim kolorze, niezwykle eleganckiej głębokiej czarni oraz graficie. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani donicą z laminatu w innym kolorze, to przygotujemy ją dla Państwa na indywidualne zamówienie. Wysoka donica z laminatu dostępna jest w wersji matowej i wysokim połysku.


Charakterystyka techniczna donicy Cubi 80 x 38 x 38

 • Wymiary: 38 x 38 x 80 h
 • Kolor: Biały-alpejski, czarny-głęboki, szary-grafitowy
 • Wykończenie: Wysoki połysk / mat
 • Materiał: Kompozyt poliestrowo szklany
 • Zastosowani: Wewnątrz i na zewnątrz
 • Pojemność 115 l
 • Waga: 8 kg
 • Istnieje możliwość dokupienia wkładki uprawnej. Znajdziesz ją pod adresem "Wkładka uprawna"

287
Nowy produkt
38 cm
80 cm
38 cm
8 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość
38 cm
Głębokość
38 cm
Pojemność
30 l (wkładka uprawna)
Waga
8 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także