Donica wąska z laminatu do salonu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Czarna donica z laminatu Normalis 80.55.25

Czarna prostokątna donica - elegancja i praktyczność w każdym calu. Prostokątna donica na tarasie wykonana z laminatu podkreśli piękno roślin, a kompozycji kwiatowej doda wyjątkowy charakter. Donica nadaje się zarówno do ogrodu, jak i na balkon, oraz do każdych wnętrz. Prostokątny kształt donicy wpływa na jej uniwersalność i elegancki wygląd. Laminat, z którego została wykonana donica prostokątna zapewni jej wieloletnie użytkowanie. Kolor czarny donicy wyjątkowo dobrze współgra z zieloną roślinnością i podkreśla piękno aranżacji kwiatowej. Donica prostokątna o wymiarach 80 cm x 25 cm i wysokości 80 cm może być uzbrojona we wkładkę uprawną, która ułatwi obsadzenie roślinnością i obniży ciężar końcowy kompletnego aranżacji. To rozwiązanie ułatwi przemieszczanie donicy w dowolne miejsce.

 • check Laminat
 • Czarny (Ral:9005)
 • check Wysoki połysk
 • check Tak
 • check Nie
923,00 zł (brutto) 750,41 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Funkcjonalna donica prostokątna podkreśli piękno rośliny

Zależy nam szczególnie na tym, aby całość aranżacji współgrała ze sobą idealnie, a poszczególne jej elementy do siebie pasowały. Nie trzeba się już martwić o konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów przy projektowaniu zmian wnętrza, balkonu czy tarasu. Donica prostokątna wykonana z laminatu o uniwersalnym, kształcie pasuje do każdej kompozycji i stylu aranżacji. Wydłużona sylwetka donicy prostokątnej w kolorze czarnym umożliwia wykorzystanie jej również na wyjątkowo małych powierzchniach. Prostokątna sylwetka donicy nadaje się zarówno do tworzenia nowoczesnych aranżacji, jak i bardziej klasycznych kompozycji. Donicę cechuje minimalizm, donica w prosty sposób podkreśla atuty rośliny.

Trwałość i estetyka prostokątnej donicy na tarasie i balkonie

Donica prostokątna w kolorze czarnym wykonana jest włókna szklanego, czyli z kompozytu poliestrowo szklanego, który zapewnia trwałość i zawsze taki sam wygląd, niezależnie od panujących za oknem warunków atmosferycznych. Trwałość laminatu w połączeniu z klasycznym wyglądem donicy prostokątnej zapewnia wieloletnie użytkowanie niezależnie od obowiązujących trendów. Dzięki wysokiej jakości produktu i ręcznemu wykonaniu donicy z laminatu, aranżacje kwiatowe stają się bardziej ekskluzywne i ciszą nasze oczy. Prostokątna donica z laminatu w standardowej ofercie dostępna jest w odcieniu szaro-grafitowym, białym oraz czarnym, istnieje jednak możliwość wykonania jej w dowolnym kolorze. Cena donicy ustalana jest wówczas indywidualnie w zależności od wolumenu zamówienia. Zamówienia proszę kierować na adres: biuro@donice-duze.pl


Istotne parametry techniczne grafitowej donicy prostokątnej - Normalis 80-55-25

  • Wymiary: 55 x 25 x 80 h
  • Kolor: Biały-alpejski, czarny-głęboki, szaro-grafitowy
  • Struktura: Wysoki połysk / matowa
  • Pojemność: 17 l (wkładka)
  • Materiał: Kompozyt poliestrowo szklany
  • Zastosowanie: Wewnątrz i na zewnątrz
  • Waga: 6 kg

Wkładkę uprawną znajdziesz w kategorii - "Wkładka uprawna"

264
25 cm
80 cm
55 cm
6 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość
25 cm
Głębokość
55 cm
Pojemność
17 l (wkładka)
Waga
6 kg
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także