Donica czarna wysoka z laminatu na taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Czarna donica z laminatu Cubi 100.38.38

Donice ogrodowe z laminatu nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Ze względu na długą żywotność laminatu te donice cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i ogrodów. W kolorze czarnym i białym istnieją niemal nieskończone możliwości łączenia z meblami i elementami mieszkalnymi. Istnieją również lekkie donice wykonane z tego materiału, które tworzą harmonijną atmosferę w ogrodzie. Odporna donica z laminatu robi szczególnie dobre wrażenie na tarasie lub na balkonie. Donicę charakteryzują parametry - wymiar: 100 x 38 x 38 cm, kolor: czarny, materiał: laminat poliestrowo szklany, struktura: do wyboru w połysku lub macie. Donicę opcjonalnie można uzbroić we wkładkę uprawną ułatwiającą kontrolowanie bryły korzeniowej, zmniejszającą końcowy ciężar całego zestawu.

 • check Laminat
 • Czarny (Ral:9005)
 • check Wysoki połysk
 • check Tak
 • check Nie
949,00 zł (brutto) 771,54 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice ogrodowe z laminatu - eleganckie i z klasą

Jeśli donica podłogowa jest na pierwszym planie i przyciąga wzrok, to musi być wykonana z wysokiej kasy materiału, mieć wysoką jakość. Donice wykonane z włókna szklanego o wysokim połysku lub w macie spełniają wszystkie warunki. Ten segment donic w kolorze czarnym lub białym może pochwalić się wieloma pięknymi okazami, a także kilkoma pierwszorzędnymi modelami. Wiele ekskluzywnych donic najlepiej nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Przede wszystkim donice z włókna szklanego o wysokim połysku są idealne do użytku w pomieszczeniach i cieszą się dużą popularnością.

Donice z laminatu jest równie interesująca dla wspaniałego widoku. Jeśli chcesz nazwać coś wyjątkowego w dziedzinie ekskluzywności, polecamy donice z laminatu z ramą ze stali nierdzewnej i donice z włókna szklanego barwione w masie utrzymujące niezmienny kolor przez długi okres użytkowania. Donice ogrodowe z laminatu mogą być używane przez cały rok na zewnątrz ponieważ są odporne na mróz i promieniowanie UV.

Donice ogrodowe firmy Zone Pots z biegiem czasu wyrobiły sobie markę. Kolory takie jak srebro, czerwień i złoto o wysokim połysku nadają im zapierający dech w piersiach wygląd. Donice te są idealnym wyborem, szczególnie w strefie wejściowej i wszędzie tam, gdzie należy umieścić element przyciągający wzrok.


Charakterystyka techniczna donicy ogrodowej z laminatu - Cubi 100 x 38 x 38

 • Wymiary: 38 x 38 x 100 h
 • Kolor: Biały-alpejski, czarny-głęboki, szaro-grafitowy
 • Wykończenie: Wysoki połysk / mat
 • Materiał: Kompozyt poliestrowo szklany
 • Zastosowani: Wewnątrz i na zewnątrz
 • Pojemność 140 l
 • Waga: 9 kg
 • Istnieje możliwość dokupienia wkładki uprawnej. Znajdziesz ją pod adresem "Wkładka uprawna"
290
Nowy produkt
38 cm
100 cm
38 cm
9 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Szerokość
38 cm
Głębokość
38 cm
Pojemność
30 l (wkładka uprawna)
Waga
9 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także