czerwona donica geometryczna z polietylenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Ozdobne donice ogrodowe geometryczne – Pandora 75

Szukasz donic geometrycznych? W Zone Pots odkrywamy szeroką gamę donic geometrycznych, od uznanych producentów z najnowszej kolekcji. Niedrogie donice geometryczne do codziennego użytku, donice geometryczne różnej wielkości wykonane z polietylenu, abyś znalazł to, czego szukasz. Wybór najlepszych geometrycznych doniczek dla storczyków będzie zależał od rodzaju storczyka lub gatunku storczyka, ponieważ każdy storczyk ma inne cechy i potrzeby. Doniczka posłuży do uprawy roślin, zarówno dekoracyjnych do salonu, jak krzewów do małego ogrodu, jest to bardzo ważne, może być używana we wnętrzach jak i na zewnątrz co czyni ją uniwersalną. Plastikowe doniczki mają bardzo małą wagę, co umożliwia łatwe ich przemieszczanie. Donica Pandora ma wymiary 55 x 75 cm i pojemność 18 l z podwójnym dnem.

  • check Polietylen
  • Biały
  • Czerwony
  • Limonka
  • Niebieski
  • Czarny
  • Żółty
  • Brązowy
  • Terrakota
  • check Brak
685,00 zł (brutto) 556,91 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Ozdobna geometryczna donica ogrodowa z polietylenu wytrzyma wszystkie przeciwności losu

Donice kamienne lub betonowe są najcięższe i zazwyczaj są droższe, ale są najbardziej trwałe, dlatego jedna rzecz rekompensuje drugą. Donice z polietylenu dają wrażenie solidności, więc idealnie nadają się do dekoracji ogrodów, a nawet jako ograniczniki przestrzeni, ponieważ jeśli są duże, prawie niekonieczne będzie ich przemieszczanie.

W przypadku drzewek o „męskim” wyglądzie użyj doniczek skośnych, natomiast w przypadku drzewek o „kobiecym” wyglądzie lub drzewek z dużymi liśćmi i wyraźnymi krzywiznami lepiej wybrać donice zaokrąglone, może się to wydawać dziwne, ale tak naprawdę wygląda to bardziej estetycznie i jest to lepsze dla ich rozwoju.

Ogrodowa donica geometryczna spełni Twoje oczekiwania

donica-geometryczna-z-polietylenu-w-ogrodzie

Doniczki plastikowe lub laminatowe, są to najbardziej ekonomiczne doniczki, wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu i nawet niewiele ważą. Na rynku pojawiają się bardzo udane imitacje gliny i terakoty, które mogą być świetnym wyborem. Minusem jest tutaj słońce, ponieważ są wykonane z kiepskiej jakości plastiku, z czasem nie świecą zbyt mocno, ponieważ słońce je nieznacznie odbarwia. W naszym sklepie można znaleźć donice plastikowe wyższej jakości jak tu prezentowane, również donice z oświetleniem LED, które idealnie sprawdzą się na tarasie lub balkonie, zapewniając nastrojowe światło, jednocześnie służąc jako pojemnik na piękną roślinę.

Unikalny geometryczny wzór. Kolorowe donice w kształcie czworokąta. Nowoczesne kolory w 7 opcjach, czerwonym, niebieskim, żółtym itd. Mocny i trwały materiał dzięki zastosowaniu polietylenu PE, odporność na niskie temperatury i promieniowanie UV. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z zakupów. Pełna satysfakcja dla siebie, przyjaciół i rodziny. Jeśli otrzymany produkt nie jest zgodny z opisem lub jeśli masz z nim jakiś problem, po prostu skontaktuj się z nami w celu uzyskania zwrotu pieniędzy, Twoja inwestycja jest chroniona.

318
77 cm
55 cm
77 cm
7 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
75 cm
Szerokość
106 cm
Pojemność
358 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.