brazowao-ogromna-donica-mars
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica wielka amfora Mars 70

Wielka donica Mars dopasowana do kształtu wybranej rośliny. Każda wysoko rosnąca roślina znajdzie w plastikowej amforze optymalne warunki do wzrostu. Twoje rośliny są w dobrych rękach. Masywna donica o umiarkowanej wysokości równej 70 cm. w kształcie amfory stanowi przeciwwagę dla wysokiej rośliny i zapewnia jej bezpieczną podstawę. Dzięki odpowiednio dobranej wielkości donicy prawie nie ma żadnych ograniczeń w rozwoju danej rośliny. W przestrzeni publicznej w donicy Mars o wysokości 70 cm. można zobaczyć dość wysokie drzewa wyrastające jak z ziemi bez uszkodzeń. Wielka donica o kształcie amfory może być również wybrana do mniejszych i średnich roślin. Rozważ użycie donic o podstawie kwadratu w kształcie amfory, które często są również używane w parach jako wazony portalowe.

  • check Polietylen
  • Biały
  • Czerwony
  • Limonka
  • Antracyt
  • Niebieski
  • Czarny
  • Żółty
  • Brązowy
  • Terrakota
602,00 zł (brutto) 489,43 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

W wielkich donicach amfora stanowiących przegrody przestrzeni najlepiej sadzić nisko lub wystarczająco wysoko, aby zapewnić pożądaną prywatność. Oprócz małych i średnich roślin, rośliny wiszące lub zwisające nadają się również do wysokich, stosunkowo smukłych donic jak Mars70.

donica-mars-w-przestrzeni-miejskiej

Wielkie donice na zewnątrz typu Mars 70 potrzebują otwartych otworów drenażowych, ponieważ czasami muszą wytrzymać ulewny deszcz. Więc najpierw sprawdź, czy doniczka ma już dziury, zanim ją napełnisz! Jeśli nie, możesz z łatwością wywiercić potrzebne otwory wiertłem. W zależności od wielkości powierzchni podłogi należy wywiercić kilka otworów. Zasadniczo zalecamy używanie wiertła o średnicy 10 mm.

Donice wielkie stosowane wewnątrz pomieszczeń mogą obejść się bez otworu drenażowego. Tutaj wystarczy obfita warstwa drenażowa i staranne podlewanie. W warstwie drenażowej może zbierać się trochę wody, a korzenie same zadbają o właściwe nawodnienie. Jeśli masz problemy i boisz się nadmiernego podlewania, możesz zainstalować zintegrowany system nawadniania. Zastosuj wkładkę do roślin ze zintegrowanym systemem nawadniania, który zawsze pokazuje dokładnie, ile wody pozostało w zbiorniku.

326
67 cm
70 cm
67 cm
30 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość
67 cm
Głębokość
67 cm
Pojemność
125 dm
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.