bardzo duża donica mars
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica b. duża do ogrodu i miasta - amfora Mars 100

Bardzo duża donica ogrodowa w kształcie amfory - Mars 100. Odpowiednia do aranżacji przestrzeni miejskiej i ogrodowej. Kształt amfory przypomina dawne rzymskie dzbany spotykane w kulturze zachodnioeuropejskiej. Praktyczna pojemność – 695 l. pozwoli zaprezentować sporych rozmiarów krzewy i drzewka. Wykonana z polietylenu PE jest mrozoodporna i odporna na promieniowanie UV. Wymiary w przekroju podstawy 96 x 96 cm kuliście rosną osiągając wysokość 100 cm. Prosta górna krawędź donicy Mars przyjmuje kształt kwadratu tworząc geometrię w przestrzeni w ustawieniu szeregowym kilku donic. Duże wymiary donicy podkreślą aranżację skweru przestrzeni miejskiej. Odpowiednia wysokość i duży przekrój donicy stwarza optymalne warunki rozwoju roślin, kwiatów ozdobnych ogrodowych i drzewek owocowych.

  • check Polietylen
  • Biały
  • Czerwony
  • Limonka
  • Antracyt
  • Niebieski
  • Czarny
  • Żółty
  • Brązowy
  • Terrakota
1 656,00 zł (brutto) 1 346,34 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Mini ogród w donicach dużych dla ludzi i zwierząt

Ogród doniczkowy w dużej donicy Mars to fajna rzecz, ponieważ jest niezwykle elastyczny i zmienny. Nieważne gdzie, z kilkoma ładnymi doniczkami i odpowiednimi rodzimymi roślinami, można bez większego wysiłku wyczarować mały raj dla ludzi i zwierząt. Nieważne, czy ma być upiększony ogród, taras czy nawet balkon, ogród doniczkowy zawsze można dostosować do potrzeb. A do tego nigdy się nie nudzi, bo przestawia się doniczki w mgnieniu oka, a ogród doniczkowy prezentuje się w nowym świetle. Oczywiście w jednej dużej donicy można również stworzyć mały ogród.

Jak duża powinna być donica ogrodowa?

duza-donica-ogrodowa-amfora-miejska

Podczas gdy kolor doniczki jest w dużej mierze kwestią gustu, to samo nie dotyczy rozmiaru. Duże rośliny, takie jak tuje, palmy, oleandry czy fikusy, potrzebują więcej miejsca na swoje korzenie niż dieffenbachia, paprocie domowe czy trawy ozdobne. W zasadzie wybrana donica powinna być co najmniej trzy centymetry większa niż doniczka, w której znajduje się roślina przyniesiona ze sklepu ogrodniczego. Większa kubatura donicy nie szkodzi, ale wspiera wzrost i lepiej przeciwdziała wysychaniu gleby.

Więcej wolnego miejsca wokół bryły korzeniowej ułatwia również sadzenie i przesadzanie. Wąską przestrzeń wewnętrzną donicy można z trudem wypełnić nową glebą. Ale też nie powinno być zbyt dużo miejsca, w przeciwnym razie roślina może podążać się w kierunku wzrostu korzeni, albo produkcji liści nie dając kwiatów! Wreszcie, stosunek wielkości wzrostu do wielkości donicy powinien być odpowiedni. Więc nie umieszczaj od razu młodej rośliny, która kiedyś będzie bardzo duża, w dużej donicy, ale raczej regularnie ją przesadzaj!

327
96 cm
100 cm
96 cm
41 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Szerokość
96 cm
Głębokość
96cm
Pojemność
695 dm
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także