zielona butelkowa donica geometryczna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Zielony geometryczny dzban do ogrodu - Bari

Doniczka w formie zielonego geometrycznego dzbana to niecodzienny element modelowego i innowacyjnego wystroju ogrodu i tarasu. Donica ogrodowa Bari może stać na zewnątrz przez cały rok, spełnia wszystkie kryteria stawiane donicom przeznaczonym do ekspozycji na zewnątrz. Jest mrozoodporna i nie blaknie wystawiona na działanie promieni słonecznych. Do tego dochodzi perfekcyjna, funkcjonalna i estetyczna aranżacja, dzięki której dzban w ogrodzie nie wygląda tak, jakby był tam po prostu postawiony. Tak naprawdę donica w kształcie dzbana wzbogaca ogólne wrażenie ogrodu i optymalnie integruje się z ogrodem. Wysoki geometryczny dzban wykonano z polietylenu odpornego na skrajne warunki klimatyczne, odpowiednio ubrany wybraną roślinnością stanie się wymarzonym elementem aranżacji ogrodu.

  • check Polietylen
  • Zielony butelkowy
  • check Wbudowane
  • check Brak
395,00 zł (brutto) 321,14 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

W przeszłości znane były tylko donice z terakoty, dziś mamy do wyboru szeroką gamę donic i doniczek wysokich geometrycznych, również tych wyglądających jak dzban. Są zbudowane z lekkich materiałów jak polietylen, charakteryzują się wieloma kolorami i powierzchnią wykończenia, posiadają różne kształty i wiele różnych rozmiarów i konkurują szerokim asortymentem by zdobyć uznanie pasjonatów ogrodnictwa.

Wybór doniczki jest kwestią gustu, ale trzeba wziąć pod uwagę kilka kryteriów, które kwalifikują donicę do użytku w ogrodzie. Geometryczna donica przypominająca dzban ogrodowy z ostro podkreślonymi krawędziami zbieżnie zwężającymi się ku górze z pewnością stanowi ciekawy element wystroju i aranżacji kręgu przestrzeni ogrodowej domu.

GEOMETRYCZNY DZBAN OGRODOWY IMITUJĄCY CORTEN

geometryczna wysoka donica ogrodowa na taras

Ludzi z osiągnęli cel w tworzeniu ogromnej różnorodności donic przy użyciu wyłącznie czerni i bieli. Ta kolorystyka była częściowo podyktowana naturą gliny i dostępnymi farbami mineralnymi lub roślinnymi. Dzisiaj projektanci kreują różna wzory jak ten - donicę dzban, która prezentuje kolor tekstury odzwierciedlającej drogocenny kamień i kolor wody, świętego towaru w suchym południowo-zachodnim regionie. Ten dzban do ogrodu jest doskonałym przykładem cienkich polietylenowych ścian, które rzeźbiarz może osiągnąć, oraz dynamicznej gry wzorów linii.

Dzban idealnie dopasowany do ekspozycji na podłodze przy kominku. Zaakcentuj to nowoczesne wykończenie suszonymi i sztucznymi łodygami, trawami lub bukietami lub użyj jako samodzielnego elementu. Tradycyjne korzenie dodają stylu wiejskiemu domowi i podkreślają prosty i ponadczasowy urok. Zielone, nowoczesne wykończenie dzbana ogrodowego możesz podkreślić klasycznymi drewnianymi koralikami w kolorze białym. Dopasuj wielkość donicy do planowanego sadzenia. Wykorzystaj podwójne dno i dobierz parametry bryły korzeniowej rośliny by podkreślić funkcjonalność i estetykę do której jest przeznaczona.

Wykorzystaj czyste linie dzbana ogrodowego i wkomponuj go w schludny układ formalnego ogrodu zapewniając w ten sposób wytchnienie od stresów nowoczesności. Dodaj kwiaty do dzbana, który będzie kontrapunktem dla morza otaczających traw i starannie przyciętych krzewów bukszpanu.

194
46 cm
71 cm
46 cm
6 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
71 cm
Średnica
46 cm
Głębokość
25 cm (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także