grafitowa donica ozdobna astro
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Grafitowa estetyczna donica harmonijna Astro

A teraz możesz dodać kolejną estetyczną donicę harmonijną do swojego projektu. Astro, to czempion w śród donic o geometrycznych ostro wykończonych liniach, które zamknięto w skośnie położonej płaszczyźnie sadzenia z charakterystyką bliżej nie określonej figury geometrycznej. Doniczka Astro zaczynają się od 350 zł, są wykonane z przetworzonego polietylenu PE (tzw. plastiku). Są nadrukowane kolorem, podobnie jak cała seria z tej kolekcji. Posiadają matowe wykończenie premium. Nowa wersja, dostępna w sprzedaży, która pojawiła się w tym sezonie, jest wykonana w 98% z polietylenu pochodzącego z recyklingu. Jej grafitowy odcień nie jest dodany, jest to dokładny kolor pozyskany w całości z odzyskanego materiału barwionego w masie, a więc nie blaknie w słońcu.

  • check Polietylen
  • Antracyt
  • check Brak
359,00 zł (brutto) 291,87 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wierzymy, że życie z roślinami poprawia jakość życia. Doniczki i rośliny to łatwy i stylowy sposób na zmianę wyglądu i stylu Twojego domu, ale aby rośliny mogły dobrze prosperować, one również muszą się rozwijać. Ten prosty projekt nigdy nie przestaje urzekać i jest idealnym sposobem na wyeksponowanie kwitnących roślin doniczkowych.

PREZENTACJA ESTETYCZNYCH DONIC O ZHARMONIZOWANEJ BUDOWIE - ASTRO

prezentacja geometrycznej donicy astro

Nasz zestaw donic harmonijnych o strukturze grafitu, to nowoczesny, unikalny sposób na wyeksponowanie Twoich roślin w prawdziwym stylu. Powtarzający się geometryczny wzór tych sześciokątów pozwala na ich prezentowanie w szerokiej gamie różnych wzorów i układów, co pozwala tworzyć zabawne i dziwaczne elementy architektoniczne. Świetnie wyglądają samodzielnie lub jako duże skupisko, aby mieć duży wpływ na każdą aranżowane wnętrze. Dostępne w dziewięciu kolorach, szarym, jasnoszarym, białym i czarnym, pozwolą stworzyć prawdziwie indywidualną artystyczną ekspozycję we wnętrzu domu, ale również i na zewnątrz na tarasie, balkonie w patio.

Wszystkie nasze produkty wykorzystują przyjazny dla środowiska materiał. Produkujemy estetyczne doniczki z różnymi efektami powierzchni, takimi jak wykończenie ceramiczne, wykończenie kamienia, wykończenie antyczne, wykończenie drewna, wykończenie w kolorze marmuru itp.

Produkty o innym kolorze, różnią się kolorem, ale także różnym procesem obróbki powierzchni, który sprawia, że nasze produkty mają wysoką symulację z ceramiką, kamieniami.

Zaawansowana technologia, rozsądna cena i doskonała jakość zapewniły naszej firmie dobrą reputację. Cieszymy się na długoterminową współpracę z każdym klientem! Zadowolenie klienta jest zawsze naszym priorytetem!

Zabawne, kolorowe i niepowtarzalne projekty; upewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od osobowości czy stylu.

236
54 cm
47 cm
56 cm
6 kg
9 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
47,5 cm
Szerokość
54 cm
Głębokość
54 cm
Waga
6 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także