czarna designerska donica ozdobna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Czarna transparentna donica stylizowana Astro

Czarna transparentna donica geometryczna z nachyloną płaszczyzną sadzenia z możliwością ustawienie w kierunku słońca. Ostre załamane krawędzie stylizowanej donicy zamknięte w postrzępionej kuli są doskonałym pomysłem na prezentację kompozycji kwiatowej na ograniczonej przestrzeni. Modułowy system donicy Astro pozwala na ustawienie jednaj za drugą i tworzenie kompozycji przestrzennej. Wykonana z odpornego polietylenu umożliwia uprawianie roślin wewnątrz lub na zewnątrz. Odpowiednia dla stylizowanej donicy będzie orchidea, roślina węża, mięta, palma salonowa, bluszcz, kaktus, aloes. Doskonale zaprezentuje kwiaty w biurze i w salonie. Z tą donicą Twoje życie w domu będzie pełne zieleni. Wykonana z tworzywa sztucznego w lekkiej fakturze posiada niewielkie rozmiary, jest wygodna w przesuwaniu

  • check Polietylen
  • Czarny
  • check Brak
359,00 zł (brutto) 291,87 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Ekskluzywny element wystroju wyłonił się w postaci transparentnej donicy ogrodowej, która wspaniale prezentuje się w stylowych prywatnych ogrodach, na tarasach oraz w otoczeniu komercyjnym. Donicę Astro charakteryzują zharmonizowane kształty, występuje w dziewięciu popularnych korespondujących z zielenią roślin kolorach. Umożliwia to subtelną harmonię z otaczającą architekturą, meblami ogrodowymi i roślinnością. Jednocześnie z pomocą stylizowanej donicy można wypracować efektowne akcenty. Donica o nieregularnym kształcie z pewnością zaspokoi osobisty gust każdego użytkownika, spełni również potrzeby roślin i dostosuje się do warunków klimatycznych obszaru.

PREZENTACJA STYLIZOWANEJ DONICY OZDOBNEJ – ASTRO

prezentacja geometrycznej donicy astro

Zielony przepych w stylizowanej donicy - trudno uprawiać ogród w bardziej cywilizowany sposób. Czarny kolor donicy transparentnej zawsze pozostaje w dyskretnym tle i pozostawia scenę roślinom. Dodatkowo donica polietylenowa ma istotną zaletę - utrzymuje wilgoć, nie blaknie wystawiona na działanie promieni słonecznych i jest mrozoodporna.

Lubisz spędzać wolny czas we własnym ogrodzie. Czerp z tego źródła inspiracji i korzystaj z naszego doświadczenia w ogrodnictwie. My podzielimy się nowymi pomysłami, przyniesiemy korzyści i zadowolenie. Nadaj swojemu ogrodowi zewnętrznemu niepowtarzalny charakter dzięki specjalnym przedmiotom. Daj się oczarować różnorodnością elementów wyposażenia, doniczek i roślin do aranżacji ogrodu.

238
54 cm
47 cm
56 cm
6 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
47,5 cm
Szerokość
54 cm
Głębokość
54 cm
Waga
6 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także