czarna geometryczna donica ozdobne
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Czarna stylowa donica foremna z polimeru - Bari

Stylowa donica geometryczna to wzięty element przykładnego i przewrotnego sposobu dekoracji ogrodu i tarasu. Polimer, z którego została wykonana donica stylowa spełnia wszystkie kryteria stawiane elementom eksponowanym w środowisku zewnętrznym całym rokiem. Jest mrozoodporna i odporna na promieniowanie UV. Jest perfekcyjnie funkcjonalna i estetyczna. Poszarpana symetrycznie płaszczyzna donicy wbudowana w okrąg zwężający się ku górze przypomina stary grecki wazon i robi wrażenie. Zadaniem tak perfekcyjnie przygotowanego elementu dekoracyjnego jest wzbogacenie ogólnego wystroju ogrodu i tarasu. Czarna donica o stylowej budowie przyozdobiona wysoką kontrastową roślinnością stanie się wymarzonym elementem dekoracyjnym w Twoim ogrodzie na tarasie, również i balkonie.

  • check Polietylen
  • Czarny
  • check Wbudowane
  • check Brak
395,00 zł (brutto) 321,14 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Przed tak perfekcyjnie zbudowaną stylową donicą stawiamy zdecydowanie wyższe wymagania, wiemy, że musi być wykonana nie tak jak kiedyś z terakoty, ale z wytrzymałego i mocnego polimeru. Wiemy, że nasz klient musi mieć wybór w szerokiej gamie donic i doniczek wysokich geometrycznych wykonanych z lekkiego materiału, jakim jest polimer. Musimy proponować wiele kolorów i powierzchni wykończenia. Doniczki muszą mieć różne kształty i wiele różnych rozmiarów, by skutecznie rywalizować o łaskę pasjonatów i klientów branży ogrodniczej.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inny gust i różne kryteria oceny. Istnieje jednak wyznacznik, który kwalifikują doniczkę do użytku w ogrodzie i z pewnością geometryczna donica stylowa Bari z ostro zaakcentowaną granią zbieżnie zwężającą się ku górze tworzy frapujący element wystroju i architektury terenu przytuliska ogrodowego.

STYLOWA DONICA BARI PREZENTUJE ZASKAKUJĄCE KOLORY

geometryczna wysoka donica ogrodowa na taras

Stylowa donica musi być funkcjonalna i dopasowana do wymogów stawianych na etapie użytkowania. Dobierz wielkość donicy do planowanego sadzenia! Rośliny charakteryzują się płytkimi korzeniami sercowymi lub głębokimi, odpowiednio, doniczka potrzebuje mniejszej wysokość i stosownej objętości. Rozwiązaniem jest wyposażenie donicy ozdobnej w podwójne dno, które umożliwia dobranie parametrów do planowanej bryły korzeniowej rośliny.

Donica stylowa o foremnych kształtach spełnia funkcje estetyczne. Kształt donicy nadaje się do zwieńczenia uprawy, jako centralny punkt w Twoim ogrodzie, może również przyjąć funkcję wazonu przy bramce ogrodowej lub przy bramie wjazdowej na posesję. Pasuje do bliźniaczej postawionej w szeregu i pozwala uzyskać doskonały efekt całościowy.

210
46 cm
71 cm
46 cm
6 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
71 cm
Średnica
46 cm
Głębokość
25 cm (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także