corten - imitacja - donica nowoczesna designerska
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Cortenowa designerska donica geometryczna Astro

Geometryczna o niespotykanym kształcie doniczka plastikowa Astro. Może być używana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Nowoczesne materiały są niełamliwe, mrozoodporne i nadają się do recyklingu! Istotną zaletą doniczki jest niska waga i elastyczność – w przypadku braku dolnego otworu można go wywiercić prostymi środkami. Plastik jest bardzo wszechstronny i łatwy w pielęgnacji. Donica Astro jest ponadczasowa i bardzo popularna! Naturalny materiał emanuje śródziemnomorską atmosferą, jest szczególnie popularny i może być eksponowany również na zewnątrz. Donica geometryczna jest odporny na promieniowanie UV i może pozostawać na zewnątrz przez cały rok.

  • check Polietylen
  • Brązowy
  • check Brak
359,00 zł (brutto) 291,87 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Na każdym balkonie mogą się zdarzyć wielkie rzeczy. Nieważne, czy chcesz stworzyć grządkę ziołową, wyhodować warzywa lub owoce, czy posadzić zwykłe kwiaty. Doniczka geometryczna Astro pozwoli Ci wydobyć z balkonu to co najlepsze i jak dobrze wykorzystać każdy centymetr.

PREZENTACJA GEOMETRYCZNEJ DONICY OZDOBNEJ - ASTRO

prezentacja geometrycznej donicy astro

Mało miejsca na balkonie i tarasie? Uwaga: w Zone Pots znajdziesz również doniczki na okna i pasujące do nich osłonki, dzięki którym zaprojektujesz swój balkon. Donica ozdobna Astro to połączenie stylowej donicy ze zintegrowanym systemem nawadniania i praktycznym nachyleniem płaszczyzny sadzenia. Rozwiązanie problemu dla świeższych pomysłów na ograniczonej przestrzeni. Donica o geometrycznych ostrych liniach jest Twoim praktycznym pomocnikiem w ustawianiu w kierunku słońca lub ciekawskich spojrzeń sąsiadów. Dzięki modułowemu systemowi tych donic można ustawiać je jedna za drugą i łączyć z dowolnym z jedenastu nowoczesnych kolorów.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór, doniczek i donic na taras do ogrodu i na balkon. Wybierz odpowiednią doniczkę i kup ją online - dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu. Alternatywnie możesz również zarezerwować online i odebrać doniczkę w naszym sklepie. Tak czy inaczej - zawsze kupujesz u nas po niskich cenach.

241
54 cm
47 cm
56 cm
6 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
47,5 cm
Szerokość
54 cm
Głębokość
54 cm
Waga
6 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także