zielona asymetryczna donica flavi
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Butelkowa ozdobna donica Flavi z półką wewnętrzną

Dla donicy asymetrycznej Flavi wystarczy niewielki balkon, aby stworzyć swój zielony zakątek i sprawić, że wszyscy zaniemówią. Nosi znamiona najmodniejszego projektanta ostatnich czasów. Jest sztampowym przykładem florystycznym na balkonach i tarasach wnoszącym naturę do miasta. Z prostego pragnienia maksymalnego wykorzystania balkonu w krótkim czasie stworzysz z donicą Flavi bujną oazę, która stanie się wizytówką miejskiej zieleni. Otrzymasz natychmiastowy efekt estetyczny, nie czekając latami jak w ogrodzie. Możesz także uprawiać gatunki tropikalne, ponieważ zimą zabierasz je z donicą do domu. Połóż sukulenty i paprocie obok siebie, ponieważ pasują do tej donicy. Zmień układ, kiedy tylko chcesz. A jeśli się przeprowadzisz, Twój ogród będzie z Tobą. Donicę (47 x 54 cm) łatwo przenieść.

 • check Polietylen
 • Zielony butelkowy
 • check Wbudowane
 • check Brak
355,00 zł (brutto) 288,62 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Idealny ogród doniczkowy ma bazę z wiecznie zielonych roślin, dzięki czemu jest ozdobą przez cały rok. Możemy dodawać jednoroczne kwiaty zgodnie z porami roku. Uwielbiamy łączyć kilka roślin w jednej donicy. Pozwala nam to na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Dlatego wolimy raczej duże donice, które są odporne na czynniki atmosferyczne i takie, które czasem zapominają o wodzie. W donicy o średnicy 30 cm możemy zamieścić kilka dość gęstych roślin i wybrać kolor pasujący do ścian budynku. Kiedy mamy wykonać projekt, najpierw analizujemy charakterystykę miejsca, potem decydujemy, jaki efekt chcemy osiągnąć i jakie rośliny wstawić.

Dreszcz daje centralny punkt, coś wyjątkowego, co od razu rzuca się w oczy. Często są to najwyższe rośliny w tle, takie jak łubin, które wyróżniają się kwiatowymi kolcami. Do wypełnienia donicy przeznaczone są gatunki niższe, takie jak orlik, stokrotki, cynie, pelargonie. Muszą stworzyć wyrazistą fakturę i grę kolorów. Centralna część donicy asymetrycznej obsadzana jest przez odmiany, które przelewają się po bokach donicy. Są to lekkie i nieco wiszące gatunki, takie jak werbena, petunia, dzwonki, stokrotki erigeron.

donica-flavi-w-salonie

Radą dla tych, którzy mają zacienioną przestrzeń, jest skupienie się na roślinach z pięknymi liśćmi w odcieniach zieleni. Idealne połączenie tworzy kontrast między kwaśnozielonymi kwiatami euforbii, z dużymi ciemnozielonymi liśćmi fatsia japonica i lekkością paproci. Nawet ci, którzy mają tylko parapet, nie muszą rozpaczać. Przy odrobinie dobrej woli możesz nawet stworzyć granicę przydomowego ogrodu wykorzystując donicę, która dzieli całą przestrzeń balkonu. Na dole można posadzić kwitnące pędy naparstnicy, otoczone lawendą, zawilcami lub makami oraz napowietrznymi parasolami krwawnika.


Najważniejsze cechy donicy Flavi:

 • odporna na wysoką i niską temperaturę, jesienne zawieruchy, mrozy intensywne słońce i promieniowanie UV;
 • wykonana z najwyższej jakości materiału – może całym rokiem pozostawać bez obaw na zewnątrz;
 • ekologiczna, posiada certyfikat CE potwierdzający jakość i dopuszczenie do stosowania;
 • łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji - wystarczy co jakiś czas umyć wodą z detergentem, aby usunąć kurz, by wyglądała jak nowa;
 • wytrzymała na uszkodzenia rozmyślne i bezwiedne;
 • wyprodukowana w Polsce i posiada 24 miesięczną gwarancję producenta;
 • przeznaczona do stosowania we wnętrzach i na zewnątrz.

cechy donicy flavi


Dostępne kolory:

Donice w standardowej ofercie dostępne są w kolorze: białym, czerwonym, limonkowym, antracytowym, niebieskim, czarnym, pomarańczowym, żółtym, zielonym butelkowym, szarym i z effectem cortenu. Możecie również wybrać inny kolor z palety RAL dostępny w naszym sklepie. Zrobimy go dla Was na zamówienie. Czas realizacji koloru innego niż standardowy nie wydłuża znacząco czasu realizacji. Pamiętajcie jednak, że produkty robione na zamówienie nie podlegają zwrotowi. Prosimy o przemyślenie decyzji przed zakupem.

kolory donicy flavi

366
47 cm
54 cm
47 cm
5 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
54 cm
Szerokość górą
29 cm
Szerokość dołem
47 cm
Głębokość górą
29 cm
Głębokość dołem
47 cm
Waga
5 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także