biała ozdobna geometryczna donica bari
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Biała wysoka doniczka geometryczna Bari

Doniczka geometryczna wysoka to popularny element klasycznego i nowoczesnego wystroju ogrodu i tarasu. Aby donica mogła stać na zewnątrz przez cały rok, musi jednak zostać spełnionych kilka kryteriów. Do tego dochodzi perfekcyjna funkcjonalna i estetyczna aranżacja, dzięki której donica wysoka nie wygląda tak, jakby była tam po prostu postawione, ale tak naprawdę powinna wzbogacać ogólne wrażenie ogrodu i powinna optymalnie integrować się z ogrodem. Doniczka wysoka geometryczna Bari wykonana z polietylenu odpornego na skrajne warunki klimatyczne, odpowiednio ubrana wybraną roślinnością stanie się wymarzonym elementem aranżacji ogrodu i tarasu.

  • check Polietylen
  • Biały
  • check Wbudowane
  • check Brak
395,00 zł (brutto) 321,14 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

W przeciwieństwie do przeszłości, kiedy były tylko donice z terakoty, dziś do wyboru jest szeroka gama donic i doniczek wysokich geometrycznych. Lekkie materiały jak polietylen, wiele kolorów i powierzchni, różne kształty i wiele różnych rozmiarów rywalizują o łaskę pasjonatów ogrodnictwa.

Wiele jest z pewnością kwestią gustu, ale istnieje kilka kryteriów, które kwalifikują sadzarkę do użytku w ogrodzie. Geometryczna donica wysoka Bari z ostro podkreślonymi krawędziami zbieżnie zwężającymi się ku górze stanowi ciekawy element wystroju i aranżacji przestrzeni ogrodowej na tarasie.

GEOMETRYCZNA WYSOKA DONICA OGRODOWA - BARI - IMITACJA CORTENU

geometryczna wysoka donica ogrodowa na taras

Funkcjonalność i dopasowywanie to kryterium odnosi się do samej doniczki, ale również do jej użytkowania. Wielkość donicy musi pasować do planowanego sadzenia! Rośliny mogą mieć płytkie, korzenie sercowe lub głębokie, a w zależności od zachowania korzeni, doniczka potrzebuje mniej lub większej objętości i wysokości. Dlatego jest wyposażona w podwójne dno, które umożliwia dobranie parametrów do planowanej bryły korzeniowej rośliny. Do tego dochodzi funkcja estetyczna, do której jest przeznaczona. Nie wszystkie kształty doniczki nadają się do zwieńczenia uprawy, jako centralny punkt na bylinę lub jako portalowy wazon przy bramie ogrodowej. Forma i funkcja donicy geometrycznej muszą pasować do siebie i sąsiednich donic, tylko wtedy uzyska się doskonały efekt całościowy. Stabilność donicy wysokiej geometrycznej uzyskamy wypełniając ją oprócz drenażu warstwą żwiru.

194
46 cm
71 cm
46 cm
6 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
71 cm
Średnica
46 cm
Głębokość
25 cm (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także