czerwona donica geometryczna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Czerwona wysoka doniczka geometryczna Bari

Czerwona doniczka wysoka to popularny element klasycznego i nowoczesnego wystroju ogrodu tarasowego i balkonowego. Donica jest mrozoodporna i może być eksponowana na zewnątrz przez cały rok. Ubrana perfekcyjnie funkcjonalną i estetyczną aranżacją kwiatową wygląda tak, jakby była do prezentacji roślin na tarasie i balkonie specjalnie przygotowana. Wzbogaca ogólne wrażenie i optymalnie integruje się z ogrodowym tarasem. Czerwona doniczka wysoka Bari wykonana z polietylenu odpornego na skrajne warunki klimatyczne, odpowiednio ubrana wybraną roślinnością stanie się wymarzonym elementem aranżacji ogrodu i tarasu. Uzbrojona w podwójne dno optymalizuje ilość ziemi użytej do uprawy i obniża ciężar końcowy kompletnej aranżacji kwiatowej.

  • check Polietylen
  • Czerwony
  • check Wbudowane
  • check Brak
395,00 zł (brutto) 321,14 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Czerwona doniczka wysoka w aranżacji przestrzeni ogrodowej

W przeciwieństwie do przeszłości, kiedy były tylko donice z terakoty, dziś do wyboru jest szeroka gama donic i doniczek wysokich o geometrycznych kształtach. Lekkie materiały jak polietylen, wiele kolorów i powierzchni, różne kształty i wiele różnych rozmiarów rywalizują o łaskę pasjonatów ogrodnictwa.

Wiele jest z pewnością kwestią gustu, ale istnieje kilka kryteriów, które kwalifikują doniczkę w kolorze czerwonym do użytku w ogrodzie. Czerwona donica wysoka Bari z ostro podkreślonymi krawędziami zbieżnie zwężającymi się ku górze stanowi ciekawy element wystroju i aranżacji przestrzeni ogrodowej.

PREZENTACJA WYSOKIEJ DONICY BARI - IMITACJA CORTENU

geometryczna wysoka donica ogrodowa na taras

Funkcjonalność i dopasowywanie to kryterium odnosi się do samej doniczki, ale również do jej użytkowania. Wielkość donicy pasuje do planowanego sadzenia! Rośliny mogą mieć płytkie korzenie sercowe lub głębokie, a w zależności od zachowania korzeni, doniczka potrzebuje mniejszej lub większej objętości i wysokości. Dlatego jest wyposażona w podwójne dno, które umożliwia dobranie parametrów do planowanej bryły korzeniowej rośliny. Do tego dochodzi funkcja estetyczna, do której jest przeznaczona. Nie wszystkie kształty doniczki nadają się do zwieńczenia uprawy, jako centralny punkt na bylinę lub jako portalowy wazon przy bramie ogrodowej. Forma i funkcja donicy geometrycznej wysokiej pasują do siebie i sąsiednich donic i pozwala uzyskać doskonały efekt całościowy. Stabilność donicy wysokiej w modnym czerwonym kolorze, uzyskamy, wypełniając ją oprócz drenażu warstwą żwiru.

206
46 cm
71 cm
46 cm
6 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
71 cm
Średnica
46 cm
Głębokość
25 cm (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także