donica anakena z laminatu pomarańcz
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica Anakena M 60x50 wysoki połysk

Donica z włókna szklanego Anakena dostępna jest w wielu różnych wielkościach, rozmiarach i sposobie wykończenia. Doskonale pasuje do każdego współczesnego lub tradycyjnego otoczenia. Jest idealnym elementem dekoracyjnym dla wielu projektów wnętrz i na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy wolisz czyste ostre linie, czy eleganckie krawędzie to każda donica z włókna szklanego znakomicie zaprezentuje szeroką gamę roślin i kwiatów, które są powszechnie używane, które poprawią ogólny wygląd i atmosferę każdej przestrzeni.

 • check Laminat
 • Grafitowy (Ral:7024)
 • Biały
 • Czerwony
 • Pomarańczowy
 • check Tak
 • check Nie
 • check Bez kółek
 • check Z kółkami
1 094,00 zł (brutto) 889,43 zł (netto)
Brutto
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wymiary donicy Anakena S:

 • Wymiary zewnętrzne: 60 x 50 cm ( wysokość x średnica ), objętość donicy 80 litrów, waga donicy około 6 kg
 • Opcjonalny wkład: głębokość wkładu 23 cm x średnica wkładu 28 cm, objętość wkładu 12 litrów
 • Opcjonalne podświetlenie: bateryjne lub sieciowe 230V
 • Średnica otworu – 28 cm

PREZENTACJA PODSTAWOWYCH KOLORÓW DONICY ANAKENA

Zestaw donic Anakena z kolekcji flower


Inne kolory w oparciu o paletę RAL DOSTĘPNE SĄ NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE - e_mail: biuro@donice-duze.pl Minimalne zamówienie na inne kolory wynosi 3 sztuki.

paleta kolorów donic kama

Wybór wspaniałych doniczek lub donic do projektowanego obszaru może naprawdę połączyć to miejsce – nadać mu spójny wygląd i charakter, jednocześnie przynosząc wizualne zainteresowanie, zaskoczenie i podekscytowanie.

Jeśli teraz chcesz dodać do swojego projektu wysokiej jakości donice z włókna szklanego, to jesteś we właściwym miejscu! Nasza ogromna kolekcja donic z włókna szklanego to najobszerniejsza linia sadzarek dostępnych obecnie na rynku, a nasze donice są projektowane i produkowane ręcznie, wyłącznie przez wykwalifikowaną kadrę techniczną. Przejrzyj nasze uniwersalne donice z włókna szklanego i przenieś swój projekt na wyższy poziom!

DONICA ANAKENA - PORÓWNANIE WIELKOŚCI ( od lewej: XXL, XL, L, M, S )

tabela-wymiarow-donic-kama-flower


OPCJONALNE UZBROJENIE DONICY ANAKENA - KÓŁKA UŁATWIAJĄCE PRZEMIESZCZANIE, WKŁADKI UŁATWIAJĄCE OBSADZENIE, KRYSZTAŁKI SVAROWSKIEGO

kołka-donicy-anakena-wkładki-ozdoby

Rośliny w dużych donicach mogą być mobilne przez zastosowanie kółek ( po zainstalowaniu niewidoczne), które są dodatkową ofertą producenta. Ogromnym ułatwieniem dla każdego właściciela większych donic będą opcjonalne kółka, które instalujemy w donicach o wielkościach od M aż po XXL. Dzięki kółkom, donice Anakena stają się mobilne co nie jest bez znaczenia przy znacznych gabarytach i nie małej wadze. Po zamontowaniu kółka są praktycznie niewidoczne a komfort w czasie prac aranżacyjnych jest nieporównywalnie lepszy w porównaniu do zestawów bez kółek. Kółka posiadają specjalną budowę, która nie brudzi podłogi, umieszczone są w specjalnej wnęce w dnie donicy - po zamontowaniu są praktycznie niewidoczne. Wszystkie akcesoria do donic Anakena są dodatkową ofertą producenta.


OPCJONALNE PODŚWIETLENIE ROŚLIN - DIODY LED, SIECIOWE 230V

podswietlenie-donicy-anakena

czas-swiecenia-diod-led-donicy-anakena

Podświetlenie roślin w donicy Anakena (opcjonalne) za pomocą diody LED tworzy niezwykłe efekty świetlne. W Serii Sunshine, rośliny są podświetlane od dołu po obwodzie donicy w jej górnej części. Takie rozwiązanie podkreśla kształt i oryginalny design donic oraz wprowadza nieco tajemniczy nastrój. Z pewnością, podświetlenie przyciągnie uwagę każdego a magia roślin umieszczonych w donicach KAMA Flower udzieli się wszystkim wokół. Energooszczędne diody LED zamontowano w górnej części donicy w pobliżu jej otworu. Zasilanie stanowi zestaw wymienialnych baterii alkalicznych lub odpowiednich akumulatorków umieszczonych w specjalnym pojemniku ukrytym w zagłębieniu w dnie donicy. Dostęp do nich jest możliwy po przechyleniu donicy. Aby nie było to uciążliwe, zaleca się aby roślina była zasadzona nie bezpośrednio w donicy lecz we wkładzie. Bardzo mały pobór prądu diody LED zapewnia wielogodzinne efekty świetlne.


Ponieważ wielu z nas jest zajętymi ludźmi, którzy nie mają wystarczająco dużo czasu, aby opiekować się sobą, nie mówiąc już o innej żywej istocie jakimi są rośliny. Szukanie roślin domowych o niskim poziomie konserwacji i słabym oświetleniu jest bramą do Twoich botanicznych marzeń. Chociaż wszystkie te rośliny doskonale sprawdzają się w domu, równie dobrze nadają się do biura i innych przestrzeni korporacyjnych ze względu na ich zaangażowanie w przetrwanie. Dzięki poniższym wskazówkom możesz sprawić, że będą rozwijały się prawidłowo!

SPOSOBY SADZENIA ROŚLIN W DONICY ANAKENA

sposob-obsadzania-roslin-w-donicy-anakena

Zrób wrażenie z większymi donicami. Szukaj niewykorzystanych słonecznych przestrzeni i narożników, które mogą stać się nowym punktem centralnym pomieszczenia. Podejmij decyzję w oparciu o potrzeby roślin. Wybierz rośliny doniczkowe, które będą prawidłowo rozwijały się w Twoim pomieszczeniu.

168
50 cm
60 cm
50 cm
6 kg
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Średnica
50 cm
Pojemność
80 l
Waga
6 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także