Najnowsze posty

  • Jak dbać o zdrowie roślin domowych?
    Jak dbać o zdrowie roślin domowych?
    224 Odsłon Lubię to

    Jednym z podstawowych elementów każdego wystroju wnętrza są rośliny domowe. Dodanie zieleni rozjaśnia Twój dom i wiadomo, że ma właściwości oczyszczające powietrze i poprawiające nastrój. Obecnie rośliny domowe stały się bardziej popularne, ponieważ są stosunkowo łatwe w pielęgnacji, oferują wiele korzyści zdrowotnych i można je stosować w różnych motywach dekoracyjnych. Posiadanie roślin domowych w Twojej przestrzeni to świetny sposób na nadanie domowi żywej i orzeźwiającej atmosfery.

    Czytaj więcej
  • Stwórz atmosferę dżungli na swoim balkonie
    Stwórz atmosferę dżungli na swoim balkonie
    353 Odsłon
    1 Komentarz
    (5.0)
    Lubię to

    Lubisz środowisko egzotyczne więc sprowadź dżunglę do domu! Zastanawiasz się w jaki sposób możesz sprawić, że Twój balkon będzie egzotyczny jak w dżungli. To proste! Zamknij oczy i spróbuj uzmysłowić sobie, że jesteś w środku dżungli. Co tam widzisz? Dużo egzotycznych roślin i zwierząt, drewno i delikatnie mieniące się światło? W końcu, co lepiej pasuje do balkonu w stylu dżungli niż wiele egzotycznych roślin. Dzięki odpowiednim roślinom i odrobinie dekoracji możesz w mgnieniu oka zmienić...

    Czytaj więcej
  • Stwórz salon na świeżym powietrzu z przytulną oazą relaksu
    Stwórz salon na świeżym powietrzu z przytulną oazą relaksu
    359 Odsłon Lubię to

    Kiedy świeci słońce, kwitną kwiaty i cudownie śpiewają ptaki, prawie nikt nie przebywa w pomieszczeniach. W końcu cóż może być przyjemniejszego niż spędzanie wolnego czasu w pięknym słońcu w ogrodzie? Tutaj możesz odpocząć i zregenerować się od stresu dnia codziennego. Ale oczywiście najpierw potrzebujesz odpowiedniego miejsca w ogrodzie. Co powiesz na przykład na przeniesienie swojego salonu na zewnątrz? Więc skonfiguruj salon na świeżym powietrzu w ogrodzie? To nie jest sztuka! Wystarczy...

    Czytaj więcej
  • Nowoczesne fontanny ogrodowe - odkryj wszystkie modele
    Nowoczesne fontanny ogrodowe - odkryj wszystkie modele
    1702 Odsłon Lubię to

    Fontanna ogrodowa to elegancka dekoracja, która może nadać Twojemu tarasowi lub balkonowi zupełnie nowy wygląd. Rozbryzgi wody działają uspokajająco na zmysły, pozwalając łatwo odnaleźć spokój ducha, zostawić za sobą stres dnia codziennego i cieszyć się cenną chwilą spokoju. Istnieje kilka powodów, aby kupić fontannę ogrodową i uczynić z niej centralny punkt swojej zielonej oazy relaksu, łącząc ją z odpowiednimi lampami ogrodowymi, rzeźbami i posągami oraz innymi elementami dekoracyjnymi.

    Czytaj więcej
  • Niespotykana elegancja ozdobnych donic z laminatu poliestrowo szklanego
    Niespotykana elegancja ozdobnych donic z laminatu poliestrowo szklanego
    391 Odsłon Lubię to

    Donice i doniczki, to rozwiązanie pozwalające cieszyć się naszymi ulubionymi roślinami w domu. Donice pozwalają nam stworzyć oazę zieleni na podwórku, na balkonie, a także we wnętrzach, w salonie i biurze. W doniczkach możemy sadzić rośliny ozdobne, aromatyczne i zioła do naszej kuchni, a także uprawiać warzywa, a nawet drzewa owocowe.

    Czytaj więcej
  • Wystrój i aranżacja - podświetlane dekoracje ogrodowe
    Wystrój i aranżacja - podświetlane dekoracje ogrodowe
    288 Odsłon Lubię to

    Ogród jest teraz uważany za środowisko samo w sobie. Naturalne przedłużenie domu, wymaga dobrego oświetlenia, aby wysublimować całą powierzchnię. Latarnie, spoty czy świecące obiekty. Jak dobrać oświetlenie ogrodu?

    Czytaj więcej
  • Zapewnij prywatność w ogrodzie na tarasie i balkonie
    Zapewnij prywatność w ogrodzie na tarasie i balkonie
    326 Odsłon Lubię to

    Abyśmy w pełni mogli cieszyć się naszym ogrodem i tarasem, niezbędna jest prywatność. Chronimy się przed wzrokiem ciekawskich lub widokiem krajobrazu, który nie do końca jest przedmiotem naszego zainteresowania. Oznacza to przekształcenie naszych przestrzeni zewnętrznych w autentyczną oazę spokoju, w której można spędzić relaksujące chwile. Dostępnych jest wiele rozwiązań i pomysłów pasujących do każdego stylu. Nie zapominajmy jednak o zaspokojeniu potrzeb praktycznych. Z pewnością przydatny...

    Czytaj więcej
  • Zaplanuj ogród doniczkowy na tarasie i balkonie
    Zaplanuj ogród doniczkowy na tarasie i balkonie
    289 Odsłon Lubię to

    Radość z pięknych kwiatów czy domowych warzyw nie jest bynajmniej zarezerwowana tylko dla właścicieli ogrodów. Dzięki ogródkowi doniczkowemu nawet niewielkie tarasy i balkony można przekształcić w zielone oazy.

    Czytaj więcej
  • Ogród w stylu Boho: proste i piękne pomysły do naśladowania
    Ogród w stylu Boho: proste i piękne pomysły do naśladowania
    645 Odsłon Lubię to

    Jeśli marzysz o stylu boho to ten artykuł jest dla Ciebie! Zebraliśmy najpiękniejsze pomysły na założenie ogródka + altany ogrodowej w stylu Boho. Niech to Cię zainspiruje! Dzięki wielu praktycznym wskazówkom możesz z łatwością naśladować nasze pomysły na ogród w stylu boho! Miłej zabawy! Możesz zamienić każdą altanę w szopę boho, każdy taras w taras boho, a każdy ogród w ogród boho. Jeśli masz wybór, od razu rozejrzyj się za domkiem ogrodowym z tarasem, wtedy możesz za jednym razem...

    Czytaj więcej
  • Właściwy projekt tarasu - wyczaruj dla siebie zielony raj
    Właściwy projekt tarasu - wyczaruj dla siebie zielony raj
    654 Odsłon Lubię to

    W ciepłe letnie dni nie ma nic lepszego niż spędzanie wolnego czasu we własnym ogrodzie na atrakcyjnie zaprojektowanym tarasie . Taras to znacznie więcej niż tylko część wypoczynkowa na świeżym powietrzu. Ładnie urządzone tarasy stają się relaksującą oazą dobrego samopoczucia, w której można spędzić czas z rodziną, spotkać się z przyjaciółmi lub cieszyć się słońcem. Dlatego projekt tarasu to ważna decyzja, którą należy zawsze podejmować w koordynacji z meblami, należącym do niego dobytkiem...

    Czytaj więcej
  • Łatwy w pielęgnacji ogród: wskazówki i pomysły
    Łatwy w pielęgnacji ogród: wskazówki i pomysły
    526 Odsłon Lubię to

    Marzenie o łatwym w pielęgnacji ogrodzie: dzięki tym pomysłom, wskazówkom i trikom na temat roślin, projektowania ogrodu i podlewania staje się rzeczywistością. Im łatwiej jest dbać o ogród, tym więcej czasu można się nim cieszyć. Polegaj na roślinach, które dokładnie odpowiadają warunkom na Twojej posesji. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę.

    Czytaj więcej
  • Pomysł na ogrodowe oczko wodne z wodospadem
    Pomysł na ogrodowe oczko wodne z wodospadem
    1214 Odsłon Lubię to

    Możesz zaprojektować i zbudować własny przydomowy staw wraz z wodospadem, używając akcesoriów i materiałów z lokalnego sklepu ogrodniczego lub sprzedawców internetowych. Stwórz mały ogród wodny z łagodnie opadającym wodospadem, długim, wijącym się wodospadem, który pokrywa naturalny brzeg lub wielopoziomowy taras, lub energetyczny wodospad, który spływa z dużych głazów lub małego klifu.

    Czytaj więcej
  • Jaki stolik kawowy wybrać do poczekalni biurowej?
    Jaki stolik kawowy wybrać do poczekalni biurowej?
    734 Odsłon Lubię to

    Jeżeli posiadamy firmę i wydzieliliśmy część budynku na pomieszczenia biurowe, to zapewne znalazło się też miejsce na tak zwaną poczekalnię. To tutaj w pierwszej kolejności zapraszamy osoby, które chciałyby się z nami spotkać osobiście. Dobrze, aby to pomieszczenie było możliwie jak najbardziej reprezentatywne i spójne z samymi biurami. Ale czy stolik kawowy to rzeczywiście dobre rozwiązanie?

    Czytaj więcej
  • Podstawowe wskazówki dotyczące instalacji donic metalowych na zewnątrz
    Podstawowe wskazówki dotyczące instalacji donic metalowych na zewnątrz
    542 Odsłon Lubię to

    Ten post zawiera ważne wskazówki, o których należy pamiętać podczas prezentacji metalowych donic na zewnątrz. Donice lub podniesione grządki wykonane ze stali nierdzewnej, aluminium, malowanego metalu lub stali corten są trwałe i wytrzymałe, jeśli są odpowiednio eksploatowane. Aby móc długo cieszyć się pięknymi metalowymi pojemnikami w ogrodzie i krajobrazie, podczas montażu należy przestrzegać kilku wskazówek.

    Czytaj więcej
  • Doniczki i sadzarki do domu i ogrodu
    Doniczki i sadzarki do domu i ogrodu
    791 Odsłon Lubię to

    W sklepie internetowym znajdziesz odpowiednią donicę do każdego terenu na zewnątrz. Do parapetu balkonowego oferujemy doniczki i skrzynki balkonowe wykonane z tworzywa sztucznego i stali z wieszakami do zawieszania lub praktyczny system, za pomocą którego po prostu położysz doniczkę lub skrzynkę na kwiaty na parapecie balkonu.

    Czytaj więcej
Showing 16 to 30 of 38 (3 Pages)
Blog nawigacja

Najnowsze posty

Ostatnie komentarze