Donice domowe prostokątne - salonowe inspiracje

Donice prostokątne domowe

Modna donica z polietylenu Lungo grande 60
Od 589,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Duża i elegancka donica, którą pokochasz. Lungo Grande posiada klasyczny, aczkolwiek nowoczesny i niezwykle elegancki design. Docenią ją wszyscy, którzy lubią prostą stylistykę i zawsze modną elegancję. Jest stworzona dla Ciebie. Donica z polietylenu charakteryzuje się dużą funkcjonalnością. To jest duży atut, który szybko docenisz. Pasuje do każdego stylu i aranżacji. Podkreśla urok wszystkich kompozycji roślinnych. To wyjątkowa donica o dużych gabarytach, którą możesz wykorzystać na wiele sposobów, w tym jako ścianka oddzielająca przestrzeń.
Klasyczna donica z polietylenu Lungerino 70
Od 642,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Prosty kształt donicy czyni ją bardziej elegancką Donica o kształcie prostopadłościanu jest znakomitym rozwiązaniem dla klientów szukających eleganckich i zarazem efektownych rozwiązań, które podkreślają walory estetyczne rośliny. Lungerino sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów ceniących wysoką jakość i szykowność. Ze względu na duże gabaryty, pasuje przede wszystkim do większych przestrzeni.

Uniwersalność donic prostokątnych z polietylenu

Polietylen jest powszechnie stosowanym materiałem przy produkcji donic. Sprawdza się zarówno jako tworzywo do produkcji donic przeznaczonych do wewnątrz, jak i donic zewnętrznych. Donice z polietylenu pasują nie tylko do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Stanowią również idealne uzupełnienie mieszkań utrzymanych w stylu skandynawskim. Donice z polietylenu z racji jego parametrów można użytkować również w ogrodach i na balkonach. Z powodzeniem można je wykorzystać jako element dekoracyjny powierzchni biurowych. Donice z polietylenu sprawdzą się również w lokalach handlowych i usługowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogatą ofertę modeli prostokątnych donic wykonanych z polietylenu. W tym również te na nóżkach, które nadają donicom ciekawego charakteru. W przypadku braku odpowiedniej dla Państwa donicy- wykonamy donicę na Państwa specjalne zamówienie.

Dlaczego warto kupić donice plastikowe?

Donice plastikowe, czyli te wykonane z polietylenu posiadają wiele zalet, wśród których należy wymienić przede wszystkim wytrzymałość, stylowy wygląd, atrakcyjną cenę oraz bezproblemowe utrzymanie i użytkowanie. Donice z polietylenu są mrozoodporne. Nie wpływa na nie niekorzystnie nadmierna wilgoć. Również wystawienie na długotrwałe działanie promieni słonecznych nie wpływa na pogorszenie ich stanu. Donice plastikowe są niezwykle lekkie i jednocześnie wyjątkowo stabilne. Donice z polietylenu podkreślają piękno aranżowanego miejsca oraz eksponują walory estetyczne kompozycji roślinnych.

Dla kogo polecane są donice z polietylenu?

Przyjmuje się, iż uniwersalny prostokątny kształt donicy zadowoli wszystkich klientów ceniących minimalizm i klasykę. Chociaż w rzeczywistości prostokątne donice plastikowe usatysfakcjonują każdego klienta. Nawet tego najbardziej wymagającego. Liczne zalety jakie posiadają donice z polietylenu, w tym walory estetyczne, uniwersalny kształt i niska cena powodują, iż klienci chętnie decydują się na ich zakup.