Designerskie donice ogrodowe, nowoczesne donice salonowe

Donice nowoczesne designerskie

Krągła wysoka donica z polietylenu Hebana 80
Od 299,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Do domu i do biura Szukają Państwo uniwersalnej donicy, która charakteryzuje się eleganckim wyglądem i dużą funkcjonalnością? Taka właśnie jest krągła wysoka donica z polietylenu, która podkreśla urok każdej kompozycji kwiatowej, czyniąc ją jeszcze bardziej wyjątkową. Zdecyduj już dzisiaj, gdzie wykorzystasz swoją donicę Hebana!
Geometryczna donica z polietylenu Vesari 45
Od 292,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Najmodniejszy kształt sezonu W tym sezonie królują donice o geometrycznych kształtach. Donica z polietylenu Vesari to połączenie ekstrawagancji, nowoczesności z elegancją i funkcjonalnością. To prawdziwa perełka wśród dostępnych na rynku donic. Cieszy oko i podkreśla walory estetyczne kompozycji kwiatowej. Przekonajcie się Państwo sami o jej niesamowitych zaletach!
Rustykalna donica kulowa z polietylenu Alma 53
Od 339,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Coś niestandardowego w Twoim domu. Donica z polietylenu Alma to funkcjonalny i niezwykle pomysłowy dodatek do Twojego wnętrza. Posiada niebanalny design, który przyciąga uwagę i podkreśla estetykę kompozycji roślinnych. Pomimo oryginalnego kształtu, donica pasuje do każdego stylu domu. Jest bardzo uniwersalna. Można ją stosować jako samodzielny dodatek dekoracyjny lub tworzyć większe aranżacje wraz z innymi donicami z tej serii. Przekonaj się o jej nieograniczonych możliwościach.
Okrągła donica ozdobna z polietylenu Malmo 45
Od 495,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Doskonała dekoracja do Twojego domu i na balkon. Geometryczne kształty donic cieszą się niesłabnącą popularnością w tym sezonie. Donica ozdobna Malmo idealnie odpowiada obowiązującym trendom. Jej niebanalny design podkreśla walory estetyczne kompozycji kwiatowej. Pomimo oryginalnej stylistyki donica z polietylenu pasuje do każdego stylu, zarówno tego nowoczesnego, jak i klasycznego. Donica ozdobna z polietylenu jest odporna na działanie zmieniających się warunków pogodowych.

Donice nowoczesne

Klienci, którzy szukają donic o nowoczesnym wyglądzie często mają problem z podjęciem decyzji dotyczącej tworzywa z jakiego wykonana ma być donica. Wskazują jednak na cechy jakie powinna ona posiadać. Wśród cech idealnej donicy wymieniają ciekawy design, łatwość utrzymania w czystości i codziennego użytkowania, a także atrakcyjna cena. Wszystkie wymienione powyżej cechy posiadają donice wykonane z polietylenu.

Nowoczesny design donic z polietylenu

Miłośnikom nowoczesnego designu polecamy donice wykonane z polietylenu. Tworzywo to idealnie sprawdza się przy produkcji tego typu wyrobów. Donice wykonane z polietylenu charakteryzują się bogatą stylistyką. Cechuje je estetyczne wykonanie i różnorodność barw. Polietylen doskonale imituje tworzywa naturalne. Donice wykonane z tego materiału pasują do każdego stylu wnętrza. Nowoczesny design donic z polietylenu zaskoczy wszystkich klientów szukających ciekawych kompozycji i nowoczesnych kształtów.

Pozostałe zalety donic z polietylenu

Estetyczny i nowoczesny wygląd to jednak nie jedyne zalety donic wykonanych z polietylenu. Niewątpliwą zaletą donic polietylenowych jest przystępna cena. W przeciwieństwie do donic wykonanych z innych materiałów, ceny donic z polietylenu są stosunkowo niskie. Donice z tego tworzywa są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Cechuje je duża funkcjonalność. Sprawdzą się zarówno przy aranżacji wnętrz, jak i tworzeniu ogrodów i projektowaniu balkonów. Polietylen jest bezpieczny dla człowieka i zwierząt. Nadaje się do recyclingu. Z uwagi na trwałość i wysoką jakość wykonania, donice z polietylenu mogą może służyć Państwu przez wiele lat.

Donice designerskie z naszej oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo liczne donice z polietylenu o nowoczesnym designie. Ciekawy kształt, różnorodność wielkości i kolorów umożliwi Państwu zaprojektowanie unikalnej aranżacji kwiatowej w Państwa mieszkaniu, ogrodzie oraz na balkonie. Można je wykorzystać przy małych, jak i dużych nasadzeniach, a także przy tworzeniu bardziej złożonych kompozycji roślinnych.