Donice miejskie ogrodowe z cortenu - duże rozmiary

Donice duże rozmiary

Donica z cortenu Cubi 70.70.70
1 269,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Donica, która czaruje Donica z cortenu Cubi nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających klientów. Swoim klasycznym kształtem i jednocześnie stylowym designem przykuwa uwagę podkreślając piękno kompozycji kwiatowej. Donica z cortenu wspaniale podkreśla wyjątkowy charakter przestrzeni czyniąc go jeszcze bardziej wyjątkowym.
Donica z cortenu Cubi 80.80.80
1 632,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Prostota i klasa wpływa na niesamowity design. Donica z cortenu nie musi posiadać wymyślnego kształtu, aby tworzyć wspólnie z nasadzeniami niebanalne kompozycje roślinne. Wystarczy, że została wyprodukowana z nieprzeciętnego materiału. Takim materiałem jest z pewnością stal niskostopowa, która odporna jest na korozję atmosferyczną. Zastosowanie cortenu, który tworzy na powierzchni donicy warstwę imitującą rdzę daje niesamowity efekt. Rezultat jaki osiągniesz zwali Cię z nóg.
Donica z cortenu Roller 80.80
1 259,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Donica z Twoich marzeń. Jeśli marzysz o zakupie donicy, która posiada niebanalny design i wizerunek, jest przy tym niezwykle funkcjonalna i posiada wysoką jakość, to właśnie znalazłeś wymarzoną donicę. Donica Roller posiada ciekawy kształt, który podkreśla walory estetyczne kompozycji roślinnych. Z uwagi na wielkość nadaje się przede wszystkim do większych pomieszczeń. Pasuje do każdego stylu aranżacji. Podkreśli urok danej przestrzeni. Będziesz z niej zadowolony!

Poszukiwania dużych donic

Poszukiwania dużej donicy stanowią nie lada wyzwanie dla klientów. Co do zasady, roślinność znajdująca się w dużych donicach przesadzana jest okazjonalnie. Dlatego klientom zależy na znalezieniu nie tylko atrakcyjnej wizualnie donicy, ale także przy tym wytrzymałej i funkcjonalnej, która będzie im służyć przez wiele lat. Dla klientów ceniących styl, wysoką jakość oraz wytrzymałość proponujemy donice wykonane z cortenu.

Oferta donic w dużych rozmiarach

Donice wykonane z cortenu cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Stanowią interesujący element dekoracji, a przy tym są odporne na działania warunków atmosferycznych i korozji. Nie wymagają w trakcie użytkowania stosowania jakichkolwiek dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych ani konserwacji. Są również stosunkowo odporne na uszkodzenia, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Można w nich sadzać różnego typu rośliny, tworząc przy tym efektowne kompozycje kwiatowe i roślinne. W donicach można sadzić nawet krzewy. Dzięki wykorzystaniu donic z cortenu w dużych rozmiarach, klienci mogą podkreślić atuty zasadzonej roślinności. Duże donice z cortenu stanowią niewątpliwie ozdobę same w sobie. W połączeniu z wykorzystaną roślinnością, podnoszą walory estetyczne otoczenia.

Świadomy i trafny wybór

Donice z cortenu stanowią idealny wybór dla klientów, którzy lubią oryginalny styl. Corten wraz z utlenianiem się powłoki zmienia swój odcień. Oznacza to, iż Państwa donica z upływem czasu nabierze nieco innego wyglądu. Niemniej jednak w przeciwieństwie do tradycyjnych donic, z upływem czasu donice wykonane z cortenu nabieraj charakteru i w dalszym ciągu upiększają otoczenie. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne cortenowe donice w dużych rozmiarach o różnych kształtach, które z powodzeniem można wykorzystać podczas aranżacji balkonu, ogrodu lub Państwa wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w skromnych, jak i bardziej okazałych przestrzeniach. Donice wykonane z tego tworzywa pokochają Państwo za niebanalny wygląd, funkcjonalność oraz łatwe utrzymanie.