Donice miejskie stalowe, donice z cortenu

Donice miejskie stalowe

Kilka słów o donicach miejskich

Zagospodarowanie przestrzeni miejskiej i utrzymanie terenów zielonych to duże wyzwanie, zwłaszcza dla dużych blokowisk. W dużych miastach zauważyć można zmniejszanie się ilości terenów zielonych. Władze miasta podejmują działania mające na celu ograniczyć negatywne skutki urbanizacji i dążą do uzupełnienia przestrzeni miejskiej roślinnością doniczkową. Przepisy prawa nakładają również na właścicieli nieruchomości, w tym wspólnoty mieszkaniowe obowiązek zachowania pewnego minimum terenów zielonych na swoim obszarze. Z uwagi na zagospodarowanie przestrzeni idealnym rozwiązaniem wydają się być donice miejskie.

Jakie powinny być donice miejskie?

Rolą donic miejskich jest przede wszystkim podniesienie walorów estetycznych przestrzeni. Idealne donice miejskie powinny być miłe dla oka. Niemniej jednak z uwagi na obecność na zewnątrz niezależnie od sezonu i zmieniające się warunki atmosferyczne, donice miejskie powinny być odporne na działanie mrozu, wilgoci oraz wiatru. Donice miejskie powinny być również łatwe w utrzymaniu czystości.

Uniwersalność donic z cortenu

Idealnym materiałem, który sprawdza się w zagospodarowywaniu przestrzeni miejskiej jest corten. Donice miejskie wykonane z cortenu charakteryzują się wysoką trwałością, wytrzymałością na uszkodzenia oraz uniwersalnym wyglądem. Donice miejskie stalowe z corenu mogą być użytkowane przez wiele lat. Cechuje je duża funkcjonalność. Pasują do każdego stylu przestrzeni. Idealnie sprawdzają się na terenie nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, jak i w zabytkowych częściach miasta. Można w nich sadzić różnorodne rośliny, zarówno te mniejsze, jak i duże nasadzenia.

Donice w naszej ofercie

Posiadamy bogatą ofertę donic miejskich wykonanych z cortenu. Wśród donic miejskich stalowych znajdą Państwo bogatą ofertę donic w różnych kształtach i pojemnościach. Z pewnością znajdą Państwo w ofercie również donice posiadające ciekawy design. W przypadku problemów z dokonaniem wyboru, nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać optymalną ofertę.

Donica z cortenu Normalis 80.60.30
510,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donica inna niż wszystkie Corten nadaje donicy wyjątkowy i niezwykle ekskluzywny wygląd. Donice z cortenu posiadają ciekawy design, który jest uwielbiany przez wymagających klientów lubiących luksusowe produkty. Donice Normalis podkreślają wyjątkowy charakter rośliny i danego miejsca. Donice wraz z kompozycją kwiatową tworzą niezwykle stylowy duet, który zachwyca każdego. Przeznaczone są zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i publicznych.
Donica z cortenu Cubi 50.50.50
553,00 zł
(brutto)
W magazynie
Tworzenie ciekawej aranżacji Odkąd pojawiły się w sprzedaży donice z cortenu Cubi, stworzenie interesującej aranżacji nie stanowi już problemu. Dzięki wykorzystaniu donicy z cortenu można wykreować wyjątkowe i gustowne kompozycje kwiatowe, które wprowadzą nieco eleganckiej awangardy do wnętrza, ogrodu, tarasu, jak i przestrzeni publicznej. Donice z cortenu to klasa sama w sobie!
Donica z cortenu Cubi 60.60.60
442,00 zł
(brutto)
W magazynie
Prosty kształt. Niebanalny design Donica z cortenu Cubi sprosta oczekiwaniom klientów szukających ciekawych donic o niebanalnym designie i jednocześnie klasycznym kształcie. Niezwykle ciekawego charakteru donicy nadaje warstwa przypominająca rdzę, która jest niezwykle efektowna. Donice z cortenu podkreślają walory estetyczne kompozycji roślinnych.
Donica z cortenu Cubi 70.70.70
769,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donica, która czaruje Donica z cortenu Cubi nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających klientów. Swoim klasycznym kształtem i jednocześnie stylowym designem przykuwa uwagę podkreślając piękno kompozycji kwiatowej. Donica z cortenu wspaniale podkreśla wyjątkowy charakter przestrzeni czyniąc go jeszcze bardziej wyjątkowym.