Donice miejskie stalowe, donice z cortenu

Donice miejskie stalowe

Donica z cortenu Normalis 80.60.30
770,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Donica inna niż wszystkie Corten nadaje donicy wyjątkowy i niezwykle ekskluzywny wygląd. Donice z cortenu posiadają ciekawy design, który jest uwielbiany przez wymagających klientów lubiących luksusowe produkty. Donice Normalis podkreślają wyjątkowy charakter rośliny i danego miejsca. Donice wraz z kompozycją kwiatową tworzą niezwykle stylowy duet, który zachwyca każdego. Przeznaczone są zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i publicznych.
Donica z cortenu Normalis 55.60.30
623,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
0 Opinia(e) 
Wprowadź element ekstrawagancji do swojego wnętrza i ogrodu. Niebanalna donica z cortenu Normalis nadaje się zarówno do aranżacji wnętrz, jak i na zewnątrz. Z powodzeniem wykorzystasz ją jako dekorację swojego ogrodu, balkonu oraz tarasu bez względu na ich wielkość. Pięknie ozdobi również przestrzeń publiczną. Jej walory estetyczne docenione zostaną również w przestrzeni komercyjnej i biurowej. Donica z cortenu Normalis posiada tradycyjny design, który zachwyca swoją prostotą i elegancją. Jej największym atutem jest tworzywo z jakiego została wyprodukowana.
Donica z cortenu Cubi 50.50.50
665,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Tworzenie ciekawej aranżacji Odkąd pojawiły się w sprzedaży donice z cortenu Cubi, stworzenie interesującej aranżacji nie stanowi już problemu. Dzięki wykorzystaniu donicy z cortenu można wykreować wyjątkowe i gustowne kompozycje kwiatowe, które wprowadzą nieco eleganckiej awangardy do wnętrza, ogrodu, tarasu, jak i przestrzeni publicznej. Donice z cortenu to klasa sama w sobie!
Donica z cortenu Cubi 60.60.60
713,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Prosty kształt. Niebanalny design Donica z cortenu Cubi sprosta oczekiwaniom klientów szukających ciekawych donic o niebanalnym designie i jednocześnie klasycznym kształcie. Niezwykle ciekawego charakteru donicy nadaje warstwa przypominająca rdzę, która jest niezwykle efektowna. Donice z cortenu podkreślają walory estetyczne kompozycji roślinnych.
Donica z cortenu Cubi 70.70.70
1 269,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Donica, która czaruje Donica z cortenu Cubi nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających klientów. Swoim klasycznym kształtem i jednocześnie stylowym designem przykuwa uwagę podkreślając piękno kompozycji kwiatowej. Donica z cortenu wspaniale podkreśla wyjątkowy charakter przestrzeni czyniąc go jeszcze bardziej wyjątkowym.
Donica z cortenu Cubi 80.80.80
1 632,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Prostota i klasa wpływa na niesamowity design. Donica z cortenu nie musi posiadać wymyślnego kształtu, aby tworzyć wspólnie z nasadzeniami niebanalne kompozycje roślinne. Wystarczy, że została wyprodukowana z nieprzeciętnego materiału. Takim materiałem jest z pewnością stal niskostopowa, która odporna jest na korozję atmosferyczną. Zastosowanie cortenu, który tworzy na powierzchni donicy warstwę imitującą rdzę daje niesamowity efekt. Rezultat jaki osiągniesz zwali Cię z nóg.
Donica z cortenu Roller 80.80
1 259,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Donica z Twoich marzeń. Jeśli marzysz o zakupie donicy, która posiada niebanalny design i wizerunek, jest przy tym niezwykle funkcjonalna i posiada wysoką jakość, to właśnie znalazłeś wymarzoną donicę. Donica Roller posiada ciekawy kształt, który podkreśla walory estetyczne kompozycji roślinnych. Z uwagi na wielkość nadaje się przede wszystkim do większych pomieszczeń. Pasuje do każdego stylu aranżacji. Podkreśli urok danej przestrzeni. Będziesz z niej zadowolony!
Donica z cortenu Roller 50.50
525,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Duży efekt w domu i ogrodzie. Donica z cortenu Roller to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie lubią tradycyjnych i banalnych rozwiązań. Jest zaprojektowana z myślą o klientach takich jak Ty, dla których prezencja i funkcjonalność oraz jakość ma decydujące znaczenie. Sprosta oczekiwaniom osób, które lubią urozmaicać swoje wnętrza produktami z wyższej półki, które dodatkowo nadają charakteru kompozycjom roślinnym. Donica z cortenu to piękno w czystej krasie. Uroda, styl i elegancja, która jest zawsze trendy, dzięki czemu donica z cortenu pasuje idealnie do aktualnych trendów aranżacji.

Kilka słów o donicach miejskich

Zagospodarowanie przestrzeni miejskiej i utrzymanie terenów zielonych to duże wyzwanie, zwłaszcza dla dużych blokowisk. W dużych miastach zauważyć można zmniejszanie się ilości terenów zielonych. Władze miasta podejmują działania mające na celu ograniczyć negatywne skutki urbanizacji i dążą do uzupełnienia przestrzeni miejskiej roślinnością doniczkową. Przepisy prawa nakładają również na właścicieli nieruchomości, w tym wspólnoty mieszkaniowe obowiązek zachowania pewnego minimum terenów zielonych na swoim obszarze. Z uwagi na zagospodarowanie przestrzeni idealnym rozwiązaniem wydają się być donice miejskie.

Jakie powinny być donice miejskie?

Rolą donic miejskich jest przede wszystkim podniesienie walorów estetycznych przestrzeni. Idealne donice miejskie powinny być miłe dla oka. Niemniej jednak z uwagi na obecność na zewnątrz niezależnie od sezonu i zmieniające się warunki atmosferyczne, donice miejskie powinny być odporne na działanie mrozu, wilgoci oraz wiatru. Donice miejskie powinny być również łatwe w utrzymaniu czystości.

Uniwersalność donic z cortenu

Idealnym materiałem, który sprawdza się w zagospodarowywaniu przestrzeni miejskiej jest corten. Donice miejskie wykonane z cortenu charakteryzują się wysoką trwałością, wytrzymałością na uszkodzenia oraz uniwersalnym wyglądem. Donice miejskie stalowe z corenu mogą być użytkowane przez wiele lat. Cechuje je duża funkcjonalność. Pasują do każdego stylu przestrzeni. Idealnie sprawdzają się na terenie nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, jak i w zabytkowych częściach miasta. Można w nich sadzić różnorodne rośliny, zarówno te mniejsze, jak i duże nasadzenia.

Donice w naszej ofercie

Posiadamy bogatą ofertę donic miejskich wykonanych z cortenu. Wśród donic miejskich stalowych znajdą Państwo bogatą ofertę donic w różnych kształtach i pojemnościach. Z pewnością znajdą Państwo w ofercie również donice posiadające ciekawy design. W przypadku problemów z dokonaniem wyboru, nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać optymalną ofertę.