Donice kwadratowe wysokie na taras i do ogrodu

Donice kwadratowe wysokie

Donica z aluminium Cubi 60.60.60
821,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Prosty kształt-efekt WOW. Duży efekt można osiągnąć nie tylko dzięki donicom o niecodziennych kształtach. Walory estetyczne przestrzeni i kompozycji roślinnej można podkreślić dzięki wykorzystaniu donicy o tradycyjnym designie i kształcie. Prostota i elegancja donicy z aluminium Cubi prezentuje się fenomenalnie z każdą aranżacją kwiatową. Donica Cubi jest niezwykle funkcjonalna. Pasuje do każdego stylu niezależnie od zmieniających się trendów. Ta niezawodna donica z aluminium sprosta Twoim oczekiwaniom. Nie zawiedzie Cię jej wysoka jakość wykonania i stylistyka.
Donica z aluminium Cubi 120.38.38
809,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Klasyka zawsze modna. Szukasz czegoś modnego i uniwersalnego, a jednocześnie eleganckiego i stylowego? Czegoś, co będzie Ci służyło przez wiele lat? Wszystkie te cechy posiada donica Cubi, która została wykonana z wysokiej jakości aluminium. Donica występuje w modnym w tym sezonie wysokim połysku. Jest do tego wyjątkowo łatwa w utrzymaniu czystości. Alpejska biel podkreśla piękno nasadzeń. Prosty design idealnie komponuje się zarówno z małymi, jak i większymi kompozycjami kwiatowymi. Donica z aluminium z pewnością sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom!

Gdzie się sprawdzą wysokie kwadratowe donice

Wysokie donice kwadratowe idealnie podkreślają walory estetyczne roślin. Ze względu na kształt i wielkość sprawdzą się jako element wyposażenia wnętrza mieszkania, ogrodu i tarasu. Bardzo dobrze prezentują się zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Można je wykorzystać również w miejscach użyteczności publicznej i powierzchniach biurowych.

Zalety wysokich donic z aluminium

Niewątpliwą cechą donic wykonanych z aluminium jest ich uniwersalność. Są odporne na działanie zmieniających się warunków pogodowych. Są łatwe do utrzymania w czystości. Można je wykorzystać przy różnego typu nasadzeniach. Najczęściej wysokie donice wykonane z aluminium z uwagi na ich głębokość, wykorzystywane są w celu sadzenia roślin o palowym systemie korzeniowym.

Jednak z uwagi na atrakcyjny wygląd, coraz częściej wysokie aluminiowe donice stosowane są również przy sadzeniu innych roślin. Wysokie donice z powodzeniem nadają się do wykorzystania przy roślinach posiadających mały system korzeniowy. Wówczas wystarczy zastosować doniczki z podwójnym dnem w celu zmniejszenia ilości wykorzystanej ziemi.

Popularny kwadratowy kształt donic niewątpliwie przypadnie do gustu wszystkim klientom ceniącym klasykę i tradycyjne rozwiązania. Wysokie donice z aluminium podkreślają walory estetyczne rośliny. Ich prosty kształt powoduje, iż to roślina znajduje się w centrum uwagi.

Donice z naszej oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli wysokich donic kwadratowych z aluminium. Poszczególne donice różnią się parametrami. Dopełnieniem oferty donic jest różnorodność kolorów. Umożliwiają one stworzenie pięknych aranżacji w domu i ogrodzie. Bogata oferta produktów umożliwia klientom odnalezienie idealnie dopasowanej do Państwa potrzeb donicy.

Doradztwo i obsługa klienta

Należy pamiętać, iż donice powinny być dobrane pod kątem roślinności jaka ma się w nich znaleźć. W celu uzyskania informacji jakie parametry powinna posiadać donica, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy pomogą Państwu dokonać najlepszego wyboru.